Wpis z mikrobloga

Rząd tego kraju przeznaczył 20 mln złotych na PRYWATNĄ uczelnię Rydzyka. ŻADNE sprawdzane przeze mnie "prawackie" media (sprawdzałem frondę, wSieci, Do Rzeczy, wpolityce, niezależna) nie pisnęły póki co o tym ani słówka. Do informacji: pieniądze te będą pochodzić z budżetu na rozwój kultury i teatrów (po 10 mln zł). Ten rząd niczym się nie różni od złodziei, którzy rządzili przez poprzednie lata. Jak naiwnym trzeba być człowiekiem, żeby wierzyć w #dobrazmiana. Jak naiwnym gamoniem trzeba być, żeby wierzyć w "niezależność" wspomnianych mediów. Leczcie się ludzie. Dajecie się omamić Jarkowi i pajacowi Rydzykowi, który pociąga sznurkami w tej śmiesznej partii z ukrycia od wielu lat.



#rydzyk #bekazpisu #pis #bekazprawakow chociaż nie wiem czy pis to prawaki #polityka
  • 41
@jacekKobr: ja nie mówię, że za PO było super, bo nie było. Mówię, że teraz nie jest super wbrew temu, co propaganda PiSu nam mówi. Nie podoba mi się dotowanie prywatnych uczelni i tyle. Nieważne czy jest katolicka, czy nie i "mohery" nie mają tu nic do rzeczy. Ja nikomu nie bronię słuchać Radia Maryja i wpłacać darowizny z prywatnych pieniędzy.

@mistrz_tekkena
@mistrz_tekkena: pewnie, że tak, zwłaszcza jeśli chodzi o prywatne uczelnie, które produkują magistrów w ilościach masowych i ranga magistra dziś jest praktycznie zerowa przez to, bo każdy kretyn znajdzie uczelnie, którą da radę skończyć. W kwestii instytucji kulturalnych to sprawa jest do przemyślenia, bo jeśli obcięcie całkowite dotacji miałoby spowodować zamknięcie zdecydowanej większości z nich, to też nie jest dobre, bo jednak jakiś wkład w kulturę te instytucje mają i warto
@KrzysztofKrawczyk:

nie podaję żadnego źródła swoich 'rewelacji'

nie, nie jestem fanem PO ani Swetru

PiSdzielskie trolle won

używam języka Lisa, Olejnik i Michnika


Jeżeli kolega krawczyk nie jest trollem ani dzieckiem (na co wskazuje jego język i inne wpisy), to może ktoś bardziej cierpliwy wytłumaczy mu, że uczelnie w pl nie dzielą się na wyłącznie prywatne i wyłącznie publiczne.
@Krzeslo_Komora: https://twitter.com/MichalSzczerba/status/692666222471680000/photo/1

Z bycia dzieckiem już dawno wyrosłem. Myślę, że nie warto oceniać wieku ludzi na podstawie postów na stronie ze śmiesznymi obrazkami, bo można się mocno pomylić.

A jakiego języka używają np. posłanka Pawłowicz czy Jarosław Kaczyński mówiąc o "gorszym sorcie" ludzi?

uczelnie w pl nie dzielą się na wyłącznie prywatne i wyłącznie publiczne.


Z tego co wiem, wspomniana uczelnia jest uczelnią niepubliczną, ale jeśli jestem w błędzie to proszę
Pobierz KrzysztofKrawczyk - @Krzeslo_Komora: https://twitter.com/MichalSzczerba/status/692666...
źródło: comment_Xnb37cixUmqFpSEK6Rz550tN2k5dWGI3.jpg