Wpis z mikrobloga

Rząd tego kraju przeznaczył 20 mln złotych na PRYWATNĄ uczelnię Rydzyka. ŻADNE sprawdzane przeze mnie "prawackie" media (sprawdzałem frondę, wSieci, Do Rzeczy, wpolityce, niezależna) nie pisnęły póki co o tym ani słówka. Do informacji: pieniądze te będą pochodzić z budżetu na rozwój kultury i teatrów (po 10 mln zł). Ten rząd niczym się nie różni od złodziei, którzy rządzili przez poprzednie lata. Jak naiwnym trzeba być człowiekiem, żeby wierzyć w #dobrazmiana. Jak naiwnym gamoniem trzeba być, żeby wierzyć w "niezależność" wspomnianych mediów. Leczcie się ludzie. Dajecie się omamić Jarkowi i pajacowi Rydzykowi, który pociąga sznurkami w tej śmiesznej partii z ukrycia od wielu lat.



#rydzyk #bekazpisu #pis #bekazprawakow chociaż nie wiem czy pis to prawaki #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
@durielek: zbyt dosłownie bierzesz to co napisałem. Nie robią tego samego, ale nie różnią się trwonieniem pieniędzy na głupoty. To zdanie jest skierowane do osób, które twierdzą że wszystkie poprzednie rządy to złodzieje, a teraz nastała era uczciwych rządów PiSu, który to naprawi wszelkie problemy w Polsce i zapewni nam dobrobyt (nie brakuje osób, które tak myślą).
  • Odpowiedz