Wpis z mikrobloga

O jak śmiechłem. Mój chrześniak jest w 4 klasie podstawówki. Przerabiają właśnie lekturę Bolesława Prusa ''Antek'', mieli dzisiaj wstępną kartkówkę ze znajomości lektury i rodzice chrześniaka byli wzywani do szkoły bo dzieciak napisał na kartkówce, że i tu cytat :

Rozalka była niekonwencjonalnie leczona w piecu dlatego umarła. Jeśli tak działa medycyna niekonwencjonalna to można powiedzieć, że Hitler leczył Żydów.


No co przecież prawda. xD. Powinienem jakoś zareagować jako Ojciec Chrzestny? xD #szkola #medycynaniekonwencjonalna
WezelGordyjski - O jak śmiechłem. Mój chrześniak jest w 4 klasie podstawówki. Przerab...

źródło: comment_LHtqOh74wzu9pIwsiHQXtmVQJzxISj5t.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@support: Wprowadzanie nowych lektur ma swoje złe i dobre strony - złe, bo nowe lektury są łatwiejsze, często mniej się przy nich myśli a dobre, bo zaczyna się powoli odchodzić od Sienkiewicza, który jest dla współczesnych ludzi archaiczny i z dupy wzięty. Też nie ma co się przywiązywać do starych lektur i wałkować je w szkołach w nieskończoność, bo to zniechęca. Rzygać mi się chciało jak musiałam wałkować w szkole Potop
  • Odpowiedz