Wpis z mikrobloga

No więc tak załatwione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- sala - zaliczka 1000, całość 22 000
- orkiestra - zaliczka 200, całość 3 000
- fotograf - zaliczka 0, całość 2 000
- kamerzysta - zaliczka 300, całość 3 000

Do załatwienia jeszcze
- samochód jakieś 1 000 - duża dopłata za dojazd
- wodka 4 000 zł
- ksiądz 500 zł
- obrączki jakieś 2 000, można i za 900zł ale gówno jakieś
- garnitur jakieś 1500zł (z garniturem na poprawiny)
- suknia 3 000 ale to nie mój problem xd
- kwiaty też nie mój problem ;p
- możliwe zakwaterowanie dla gości ale goście płacą za siebie za nocleg xd
Miałem nocować gości u mnie na chacie i załatwić im transport busem do kosciola i na sale ale mam gdzieś, nie mial by kto sie zająć gośćmi u mnie w domu.

A i dupa cicho że komuś się nie podoba że tyle wydaje się na slub/wesele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy wydaje hajs na co mu się podoba ;p

#oswiadczenie #wesele #kopekwesele #pozdrawiam #pozytywnie
  • 27
  • Odpowiedz
@kopek: kazdy wydaje kase na to co mu sie podoba.
Jednak w moim przekonaniu wydawanie takiego hajsu na wesele to przesada i tyle. Nam lepiej bylo pojechac na karaiby niz robic taka pokazowke.

  • Odpowiedz
@Jubei: uff udało się edytować ;p dopisałem ale wódka jakieś 4 000 zł z bimbrem , za flache trzeba liczyć jakieś 22zł x 160 flaszek, plus jeszcze wina piwa no i bimber ;p
@corrs: przez podzielnosc majatku nie dostanie się kredytu :(
@Chicane: chyba Twoja
@stevemaster: a mi tak wyszło jakos, chcieli wiecej na zaliczki ale powiedzialem ze na razie mam tyle ;p
@name_taken: stulejka operowana rok temu koszt 0zł na NFZ polecam
@PanBulka: no licz 220zł za osobe z poprawinami x 100 osób = 22 000 zł ;p ... ja wyczaiłem lepszy biznes na wynajęciu auta,
  • Odpowiedz
@Sq-bi: motocykl niedługo kupuje ;p podróż na ciepłe kraje też będzie ;p jakbym był bidokiem lub nie miał hajsu to bym nie organizował wesela ;p
  • Odpowiedz
@kopek: normalne ceny ziomuś co chcesz. Sala nie może kosztowac 22 koła, ale pewnie miałeś na myśli sala + bufet.
Brałem ślub pięć lat temu i płaciłem podobne kwoty. I też miałem srakę ze sprowadzaniem samochodu, bo przyjechał z daleka - czarna Wołga rocznik 1980.
Ale baw się dobrze i kaski nie żałuj.
Pierwszy ślub zawsze na długo zostaje w pamięci :)
  • Odpowiedz