Wpis z mikrobloga

Byłam jakieś pół godziny na #wykopparty10
Z koleżanką, która nie wiedziała co to wykop
Była przerażona trochę
Ja też
Skrycie mam gdzieś w głębi nadzieję, że jednak większość obecnych to zdecydowana mniejszość tego portalu
Ale nie żałuję, że przyszłam zobaczyć
Przynajmniej teraz widzę kto odpowiadał mi na moje pytania które tu zadawałam i nie tylko
I jak nisko upadłam zadając je tutaj
Boże
Co ja robię z życiem
Nigdy więcej #wykopparty

PS. Kowboj w obleśnej białej typowo internetowo-pedofilskiej podkuszlce i dżinsach penetrujący językiem usta niewiasty na środku parkietu - co się zobaczyło, to się nie odzobaczy

teraz rozumiem dlaczego wszyscy radzą usunąć konto i że to rada z dobrego serca i troski po prostu

dlaczego ja

#riozenadejro #godwhy #niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 101
@alternatywna: Ja jestem z Krakowa, a na owe party przybyłem z 3h opóźnieniem :P Ale i tak było super, bo znaczną część gości znałem już osobiście, wówczas krakowskie piwo działało bardzo prężnie, sporo ludzi się przez nie przewijało i w ogóle...
Z tego co obserwuję, to poznańskie wykop party raczej nie zachwycają, najpierw barka, a teraz smartfon party. Ludzie też się wymienili, stuleja ściele się gęsto, pamiętam jak w listopadzie 2014
@Sepang: No najgorsze chyba jest to, że pisząc ze sobą przez internet mamy inne wyobrażenie o ludziach z których wymieniamy opinie, często mamy nadzieję, że po drugiej stronie jest ktoś ogarnięty i normalny, kiedy jak widać niekoniecznie tak jest. Oczywiście na pewno było tam pełno takich wartych poznania ludzi, jednak najbardziej w oczy rzucała się ta spora grupa tych naprawdę dziwnych osobników z odpychającym zachowaniem...
@alternatywna: ja też jak pomyślę, że poszukiwałam tu "rad", to ehhh... Sądziłam, że cały ten trend stulejarski to żart, pastisz, forma taka - ale to PRAWDA, najprawdziwsza prawda. Zmyłam się po 2 h, a wytrzymałam tylko dlatego, że trafiłam tam na znajomych, którzy trafili na imprezę przypadkiem i nie są związani z wykopem. Dotarło do mnie jaka to strata czasu dla mnie udzielać się i konwersować tu z kosmitami - chyba
@jrider: haha, pyszny bol dupy wywolales u opa :))
Szacun ojciec :D
Co drugi wpis wypominanie ze śmales w jej obecnosci obcalowywac inna dziewczyne, no kisne xD
Pewnie powiedziala kolezankom ze na bank beda rwane a okazalo sie ze zaden niebieski nie wyrazil nimi zainteresowania :)
Nie przejmu sie, #logikarozowychpaskow lvl 90 ;)
edit: jesli atakowales tę z fotki to dziewczyna 7,5/10 :)