Wpis z mikrobloga

Ludzie na tym portalu aż tak nienawidzą PiSu, że koalicja 15 października może zrobić dosłownie wszystko, byle tylko zgnoiła PiS. Gdyby minister Sienkiewicz faktycznie wciągał koks w polskim Sejmie, to wszyscy tutaj by się nadal do niego masturbowali.

#polska #polityka #sejm
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@groman43: coz za zaskoczenie ze ludzie maja dosyc zlodziejstwa i okupowania panstwa przez zyciowe miernoty i popieraja nowy rzad w zrobieniu porzadku. kto by sie spodziewal
  • Odpowiedz
@groman43: ja miałem w dupie politykę, do pewnego momentu nawet nie wiedziałem kto jest u władzy. Aż w 2015 PiS tak mi smak życia spie----ł wtrącając się w istotne elementy mojego życia, że nie dało się już mieć wyje**ne na politykę. Niestety.
Przez 8 lat zajrzeli wszędzie. Pod maskę mojego auta, na konto, różowej w gacie, do pieca, do lodówki, niejaki Kanthak chciał żeby nie wolno było odmówić mandatu, niech
  • Odpowiedz
@groman43: tak to jest jak się wtyka nos we wszystkie aspekty życia obywateli, a przy tym okrada się ich śmiejąc się prosto w twarz. Ten syf teraz pokazuje co ta „dobra zmiana“ po sobie zostawiła.
  • Odpowiedz
Gdyby minister Sienkiewicz faktycznie wciągał koks w polskim Sejmie

@groman43: A nawet jeśli? Niech wciąga.

Jesteś jednym z debili których bardziej bulwersowały ośmiorniczki niż rozkradanie grubych miliardów przez rząd PiS?

Pokazowa kościółkowość dla głupiego plebsu a za kulisami układy mafijne...
  • Odpowiedz
Gdyby minister Sienkiewicz faktycznie wciągał koks w polskim Sejmie, to wszyscy tutaj by się nadal do niego masturbowali.


@groman43: A co w tym złego? Po koksie może być tylko skuteczniejszy
  • Odpowiedz