Wpis z mikrobloga

Byłam jakieś pół godziny na #wykopparty10
Z koleżanką, która nie wiedziała co to wykop
Była przerażona trochę
Ja też
Skrycie mam gdzieś w głębi nadzieję, że jednak większość obecnych to zdecydowana mniejszość tego portalu
Ale nie żałuję, że przyszłam zobaczyć
Przynajmniej teraz widzę kto odpowiadał mi na moje pytania które tu zadawałam i nie tylko
I jak nisko upadłam zadając je tutaj
Boże
Co ja robię z życiem
Nigdy więcej #wykopparty

PS. Kowboj w obleśnej białej typowo internetowo-pedofilskiej podkuszlce i dżinsach penetrujący językiem usta niewiasty na środku parkietu - co się zobaczyło, to się nie odzobaczy

teraz rozumiem dlaczego wszyscy radzą usunąć konto i że to rada z dobrego serca i troski po prostu

dlaczego ja

#riozenadejro #godwhy #niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 101
  • Odpowiedz
większość obecnych to zdecydowana mniejszość tego portalu


@alternatywna: No nie do końca, obserwując ten portal od ponad ośmiu lat z przykrością stwierdzam że upośledzonych ludzi jest tutaj coraz więcej. Nie wiem ilu ich było na samej imprezie ale czytając "relacje" raczej tych normalnych ludzi był mały procent.

Ta impreza to był jakiś spęd mentalnej gimbazy z piwnic sądząc po ich zachowaniu.
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Ja tam też traktuję główną jako źródło informacji i to nawet jako jedna z najbardziej obiektywnych źródeł, już piszę dlaczego. Teraz jest nalot PiSowskich trolli i faktycznie informację nie są do końca obiektywne, ale wtedy wchodzę w komentarze i tam się zawsze pojawi ktoś z #neuropa lub #4konserwy i powie, że dana informacja jest nieprawdziwa i poda jakieś źródło swoich racji. Ja z reguły jestem konserwa, ale jak neuropa ma
  • Odpowiedz
@alternatywna: WIEDZIALEM, ze znajdzie sie jakas #!$%@? osoba ktora bedzie oczerniac wczorajsza impreze, to nic, ze ludzie bawili sie mega spoko, to nic, ze praktycznie po godzinie zapomnialem, ze to ludzie z internetu - z wykopu. NO ALE, przyjdzie ktos na pol godziny i da opinie na temat calej imprezy XDDDDDDD jacy ludzie sa #!$%@? i mają w głowie mak
  • Odpowiedz
@alternatywna: Wstaję, odczytuję powiadomienia, widzę że wpis ma 450 plusów, potem patrzę w gorące i co? Nie ma! Moderacja zdjęła, pewnie żeby uratować resztki PR-u wydarzenia.
  • Odpowiedz