Wpis z mikrobloga

Byłam jakieś pół godziny na #wykopparty10
Z koleżanką, która nie wiedziała co to wykop
Była przerażona trochę
Ja też
Skrycie mam gdzieś w głębi nadzieję, że jednak większość obecnych to zdecydowana mniejszość tego portalu
Ale nie żałuję, że przyszłam zobaczyć
Przynajmniej teraz widzę kto odpowiadał mi na moje pytania które tu zadawałam i nie tylko
I jak nisko upadłam zadając je tutaj
Boże
Co ja robię z życiem
Nigdy więcej #wykopparty

PS. Kowboj w obleśnej białej typowo internetowo-pedofilskiej podkuszlce i dżinsach penetrujący językiem usta niewiasty na środku parkietu - co się zobaczyło, to się nie odzobaczy

teraz rozumiem dlaczego wszyscy radzą usunąć konto i że to rada z dobrego serca i troski po prostu

dlaczego ja

#riozenadejro #godwhy #niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 101
@alternatywna: byłem od 19 do 1 i jakoś nie zauważyłem jakiegoś żałosnego uganiania się stulej za dupami. Może patrzyłem w inne miejsce, albo byłem zbyt zajęty zabawą na parkiecie zamiast lamerskiego obserwowania innych.
W klubach zawsze znajdzie się ktoś, kto szuka językiem drugiej osobie trzustki przez usta, dlaczego na wykopparty miałoby być inaczej? Z jednej strony wymienisz, że zamulanie na telefonach, a z drugiej potępiasz typowo imprezowe zachowanie. Atencyjne panie z
@Qraape: elo, wtrace bo o dupie ja pisalam. To, ze na innych imprezach komus dupe widac albo inne rzeczy to nie znaczy, ze jest to normalne. Dla kogos moze byc to zenujace i wiesniackie. Zero godnosci xD dlatego nie chodze do klubow. Czuje sie zazenowana po prostu :/
@muak47: Nie no jasne. Isc do knajpy gdzie podaja glownie alkohol i liczyc na atmosfere jak na bankiecie albo w teatrze to jest podejscie :) Gosciu sie dobrze bawil co jak widac nie w smak co poniektorym.
@alternatywna: kwestia umiejętnego korzystania z portalu,
ja na przykład śledzę głównie tagi naukowe/fizyczne/programowanie, bo można się dowiedzieć kupę fajnych rzeczy, poznałem kilku ludzi z wykopu w realnych świecie i wszyscy byli świetni z +/- 5 utrzymuję stały kontakt i często spotykamy się na piwie
także problem raczej leży w tym, że używasz gorszej strony wykopu i pewnie można się przerazić
a i najważniejsza rada, nie bój używać się czarnej listy! to
@alternatywna: ej ej ejjjjjj powiedz mi czego oczekiwalas po portalu ze smiesznymi obrazkami ? Ze jak przyjda randomy ktorzy boja sie ludzi to bedzie fajnie ? XD Mam nadzieje ze chociaz po ewakuacji z wypok party udalyscie sie do normalnego klubu i imprezowalyscie w normalnym towarzystwie !
@worldmaster: jak miałem lat naście, to również chciałem za wszelką cenę udowadniać publicznie jaki to ja jestem macho. Libanie sie z dziewczyną w autobusie, wysadzenie ręki pod kiecke tak aby wszyscy w wokół widzieli. Na szczęście już z tego wyroslem a na samą myśl tamtego sam się wstydzę. A co do wyjścia do knajpy, czy tam nie można wymagać odrobinę oglady i kultury? Ja idąc na piwo jakoś nie mam ochoty