Wpis z mikrobloga

Byłam jakieś pół godziny na #wykopparty10
Z koleżanką, która nie wiedziała co to wykop
Była przerażona trochę
Ja też
Skrycie mam gdzieś w głębi nadzieję, że jednak większość obecnych to zdecydowana mniejszość tego portalu
Ale nie żałuję, że przyszłam zobaczyć
Przynajmniej teraz widzę kto odpowiadał mi na moje pytania które tu zadawałam i nie tylko
I jak nisko upadłam zadając je tutaj
Boże
Co ja robię z życiem
Nigdy więcej #wykopparty

PS. Kowboj w obleśnej białej typowo internetowo-pedofilskiej podkuszlce i dżinsach penetrujący językiem usta niewiasty na środku parkietu - co się zobaczyło, to się nie odzobaczy

teraz rozumiem dlaczego wszyscy radzą usunąć konto i że to rada z dobrego serca i troski po prostu

dlaczego ja

#riozenadejro #godwhy #niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 101
  • Odpowiedz
@jrider: no to możesz czuć się wyróżniony, weszliśmy w trójkę i jednym z pierwszych wymienionych przez wszystkich spostrzeżeń "ooo jaaaa, widzicie TO", więc nie tylko dla mnie to wyglądało jak wyglądało

@lupaczkokosow: mam identyczne odczucia, nigdy więcej, dokładnie
  • Odpowiedz
@alternatywna: Brzmi to okropnie, jesteś z Poznania jak wnioskuję? Bo chyba nie targałabyś koleżanki przez Polskę na taką"imprezę"?
I pomyśleć, że krakowskie WP z 2014 roku było naprawdę udane i wspominam je bardzo dobrze, co się podziało przez te 1,5 roku...
  • Odpowiedz
@Sepang: Mieszkam godzinę drogi od Poznania. No właśnie! Jedyne co wiedziałam o wykop party było to, co widziałam na filmiku z Krakowa i mega się podpaliłam, nakręcałam je (byłam z dwiema koleżankami) i mówiłam, że warto, że będzie ekstra i że to nie impreza tylko spotkanie super ludzi, dużo zabawy i takie tam (bo to autentycznie widziałam na filmiku z kadrami min z drona z Krakowa i serce mi pękało, że
  • Odpowiedz
  • 0
Łoo, po nicku i tak nie poznam ^^ Ale było parę ciekawych osób, choć ciężko się rozmawiało z muzyką na pierwszym planie ;) Też zwróciłem uwagę na rzeczy, o których napisałaś, ale dało się poznać fajne osoby ;)
  • Odpowiedz
@jrider: ziom, to już nie chodzi o ubiór, bo jak to przebranie to spoko, nie było widać tamtych elementów, ale ta penetracja gardła sorry, ale na parkiecie najlepiej nie wygląda
  • Odpowiedz