Wpis z mikrobloga

Tl;dr
Kupiłem niedziałający, jak się okazało, iPhone 5 i mi smutno :(

30.12 kupiłem od dobrej znajomej #iphone 5. Cena dobra, stan igła. Jednak czasem był błąd polaczenia. Na poczatku myślałem, ze to kwestia przeciążenia sieci bo sylwester. Później raczej nie dzwoniłem wiec nie zauważałem problemu. Jakoś 4.01 znowu wyskoczył błąd połączenia, kolejne dni to samo. Wsadzałem różne karty sim, caly czas błąd się powtarzal. W końcu zauważyłem zależność - telefon nie dzialal na 3g mimo, ze miał zasięg. iDoctot potwierdził, padł system odpowiedzialny za 3g, naprawa 350zl, ryzyko że albo telefon się nie włączy albo operacja nie przyniesie skutku. Ta glupia c--a, chociaż ma obowiązek zwrotu pieniędzy powiedziała ze nie i c--j. Nie pisze tego żeby uzyskać poradę prawną tylko żeby się wyżalić. Utopiłem 750zl, telefonu raczej nie sprzedam, bo komu, naprawiać też się raczej nie opłaca. Jak żyć? Fajny był...

#gorzkiezale na #apple #ios
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sohee: Teraz juz to wiem :( jakby to bylo allegro to wlasnie szlo by ładne pisemko i nie bawiłbym się w prośby. Na nią nie mam juz pomysłów.
  • Odpowiedz
@ficek_m: a skąd jesteś? masz możliwość podbić do nich osobiście? napisz że już rozebrali go gdzieś tam i stwierdzili że ten układ jest z-----y. Jak wszędzie słyszałem że touch ID nie da się naprawić to tam usłyszałem że jak mam swoje oryginalne jeszcze w urządzeniu to spokojnie można to zrobić choć tanio nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) też tam uderzyłem z 5s którego sam rozebrałem
  • Odpowiedz
@czaksniff: W Warszawie siedzę wiec chyba podbije osobiście. Troche reklamę im zrobiles ale może faktycznie jacyś magicy :D dam znać po weekendzie jak cos ustalę :D
Dzięki!
  • Odpowiedz
@ficek_m: trochę zrobiłem ale poważnie mega profi. sam mowię - kupiłem baterie na Allegro. Zmieniłem. Nie działa Touch ID resety i bluescreen. Włożyłem stara telefon działa wiec zamówiłem następna, włożyłem - nie włącza się, wkładam stara swoją - nie włącza. Wkładam pierwsza na której się resetował - działa xd wiec ogólnie masakra. Zaniosłem, rzuciłem te baterie opowiedziałem historie serwisantowi, pogadaliśmy trochę o Touch ID, o tym jak się naprawia iphony
  • Odpowiedz