Wpis z mikrobloga

@Negatywny2: Szkoda że nie mogę dać Ci dwóch plusów
@tellet: Plecak z pierwszego zdjęcia może zajmuje miejsca tyle co człowiek ale chyba 4letni na plaży bo jak porównasz ten plecak do typowej "siatkarki" wracającej z wyczynowej wyprawy po promocje w lidlu to plecak stanowi może 1/8 miejsca zajmowanego przez takiego osobnika.
@chwesiu: sporo ludzi narzeka na komunikację miejską, niestety nie wszyscy wyznają takie same zasady jak my (nie koniecznie
@2na10: ale przecież to jest głupie! Rozumiem... jest w... dużo ludzi no to tak... można ściągnąc, bo będzie trochę luźniej, ale jak w autobusie może 10 osób jedzie, to jaki to ma sens? Bo ktoś sobie #!$%@? przepis wymyślił? To jest tak jak z czerwonym światłem o 2 w nocy, gdy nie jedzie żaden samochód, chcesz przejść i tylko psy czekają żeby Ci #!$%@?ć stówę... ale #!$%@? to wszystko jest...
@erb_: ok, zgadzam sie gdy nie ma tloku przepis jest bez sensu jednak dookreslenie co jest tlokiem etc wydluzyloby regulamin do nieskonczonosci, wiec zeby byc po srodku może napisali cos takiego i w razie dyskomfortu zawsze mozesz sie powolac na regulamin
ja to tak widze.