Wpis z mikrobloga

dla mnie tacy ludzie to ten sam sort,


@Truski: To jeszcze zabrońmy jeździć grubym. Przecież zajmują więcej miejsca niż człowiek z plecakiem.
Ja prawie nigdy nie zdejmuję plecaka (szczególnie zimą) bo po pierwsze źle się go trzyma (przecież jeszcze trzeba trzymać jakąś rurkę w autobusie żeby nie upaść) po drugie więcej krzywdy zrobię ludziom rozpychając się łokciami żeby go zdjąć niż mając go na sobie.
@blondeblossom: plecak mozesz zdjac przed wsiadaniem do srodka komunikacji, nie musisz w srodku. Od dwudziestu paru lat jezdze komunikacja, 80% mam ze soba plecak i jakos nie umarlam od trzymania go w reku, nawet jak byl wyladowany zakupami. A z reszta co ja Ci bede tlumaczyc, ktos Cie kiedys okradnie to moze sie przy okazji kulturki nauczysz.
i jakos nie umarlam od trzymania go w reku, nawet jak byl wyladowany zakupami


@Truski: A dla mnie jest za ciężki do trzymania w ręku i tyle. Nie wydaje mi się, żeby plecak grubości do 15cm był wielkim problemem i żeby miało to coś wspólnego z kulturą.
Jakby mieli co z tego plecaka ukraść to może bym się przejęła Twoją "groźbą". xD
@chwesiu: Człowieku a mnie #!$%@?ą do tego ludzie grubi w autobusie, wejdzie ci taki i zajmuje miejsce na 2-3 osoby prawda? Powinni tego zakazać. Ludzie z wózkami dziecięcymi to już ogólnie patologia. Wsiadasz do autobusu? Wózek zostaw a dziecko na ręce a nie zajmujesz ludziom miejsca. To samo powinno się tyczyć lasek z ich torbami bo szturchają nimi ludzi? Jak tak może być. Zakupy też zajmują dodatkowe miejsce. O inwalidach to