Wpis z mikrobloga

Łapcie link!

Dobry wieczór coś się popsuło i nie było mnie słuychać i powtórzę jeszcze raz: ten mikrofon to jakaś porażka. Ja myślę że to jest jakieś nieporozumienie jeśli tyle dla Was znaczy jeśli tyle dla Was znaczy ludzie takie zanagaaa takie zaangażowanie społeczne jak moje gdzie postawiłem całe moje życie prywatne biznes wszystko inne i dla Was znaczy to tylko 70 czy 80 widzów na streamie... to Wam naprawdę bardzo serdecznie dziękuję - jesteście Wspaniali. To jest dramat że w tym antyludzkim państwie w tym państwie w którym media nie były w stanie powiedzieć że najlepszy Polski Protoss zajął drugie miejsce na WCS-ie w Krakowie a ostatnio PolTeam w NationWarsach zajął trzecie że to nie jest czymś wartym, żeby tego człowieka wprowadzić do TVN-u i przeprowadzić z nim wywiad to ja Wam mówię - będę się z Was śmiał Smulińskie Kanie Rachonie Telewizje Republiki TVNarodowe. Bo to ja dziś przeprowadzę wywiad z Grzerzem MaNą Kominczem - najlepszym polskim protosem. I będę się z Was śmiał jak będziecie oglądać w tym czasie "Gwiazdy robią po lodzie" albo inne "Nerd szuka żony". A jak będziecie, to już mam bilet kupiony na IEM i będę się z Was śmiał że Wy takie głupie. A Wy kochani którzy wspomagali mnie dziękuję bo to garstka Polaków garstka Polaków. To jest 70 widzów może 80. Wyłącz ten telefon bo Ci go wyłączę na amen. To jest Wasz majestat wasza godność robota w korporacji i karta z debetem. To Wy Polacy nie warto nie warto aaa, szkoda gadać strzępic ryja naprawdę. Niech Was słuchajcie Ci którzy się głupie oglądali "Modę na sukces" niech Was szlag trafi. Jesteście antypolakami, dobranoc.

Co jest? Co chciałeś powiedzieć dobra narazie do wieczora do 17:00 na kanale Blizzone.
Szkoda 37 odciników, szkoda było ujawniania strategii MarineLorDa. Ta głupia Polska te głupie Protosy. Was do Katowic do Spodka tylko zaprowadzić na IEM-a. Pecety włączyć. Szkoda szkoda było na Was cokolwiek Wy głupie Wy.

P.S. Przepraszam za brak przecinków - wstawcie sobie sami.

#pasta #sc2 #starcraft #gry #wtorkizsc2 #blizzone
  • 5
  • Odpowiedz
@JJThompson: wołam @FaktyTVN - uczcie się zaścianku! Bo za 20 lat będziecie mieć 70-80 widzów, a JJThomspon bedzie robił wywiady!
A serio to jednak prawda jest taka, że w naszym kraju e-sport nie jest brany na poważnie... I będzie tak, dopóty dopóki ludzie z Polski nie zaczną zgarniać masy wygranych pieniężnych, a dzisiejsze pokolenie młodych ludzi nie urośnie
  • Odpowiedz