Wpis z mikrobloga

Tak więc piszę już z nowego komputera, który jest ukończony e... hmm 49%? Ale jutro dotrze pierwsze GPU więc będzie 74%
Chłodzenie - poezja. Procesor utrzymuje temperaturę lekko powyżej pokojowej ok 21 stopni IDLE. Pod maksymalnym obciążeniem osiągnął 51 stopni.
Wciąż musze popracować nad przetaktowaniem, bo sam już nie wiem czy nadal chodzi na standardowym 4.0 czy 4.6. Wybaczcie.
W teście Cinebench R15 uzyskał 1001 pkt.
Zintegrowana grafika Hd 530 ssie. Przyznam się próbowałem Valley i wydliła ... 3 fps... (òóˇ) Nawet nie opalam żadnej gry narazie.
jeśli macie pytania/sugestie walcie śmiało.
#pcmasterrace #jofielmontuje #blacksailproject

p.s. konto JayzTwoCents zostało zhakowane godzinę temu :/ Najwyraźniej :/
Jofiel - Tak więc piszę już z nowego komputera, który jest ukończony e... hmm 49%? Al...

źródło: comment_5YtL2TiU97Q1U9JckxHvL0uxssqsb2G0.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Jofiel: Dobra obudowa. Też się na nią zdecydowałem. Jeśli masz wersję z oknem to uważaj Mirku na jej wycieranie, bo plastik dość łatwo zarysowuje się nawet papierowym ręcznikiem :)

Jedyną rzeczą, która irytuje w tej obudowie są białe zaślepki na śledzie... Wszystko czarne, a zaślepki zostawili białe...
  • Odpowiedz
@vdr: @nienarodzony: Obudowa przechu# :D Na okno uważam, zastanawiam się czy nie wstawić zwykłej szyby. A śledzie... będę malował na czarno, no nie ma wyjścia. No i trochę szkoda, że oem wentylatory są też białe - ale to się jakoś rozwiąże w przyszłości.
@Prokto: W niedalkiej przyszłości.
@severian: i7 6700k, jutro dojdzie pierwsza gtx 970 FTW+ od evga :]

p.s. Nowo postawiony Win10 pro staruje w jakieś... 3,
  • Odpowiedz
@nienarodzony: Nie narzekam na hałas. Jedyne co słychać to mruczenie pompy, która chodzi na pełnych obrotach ok. 2,6k rpm - docelowo będzie wyregulowana by chodziła ciszej. Wiatraki na chłodnicy kręcą się ok 600 rpm a na obudowie ok 800 rpm. Wiatrak od zasilacza jeszcze sam się nigdy nie załączył a gdy przechodzę z trybu eco staje na równi z pompą pod względem odgłosów co nie czyni całego komputera jakoś specjalnie głośnym.
  • Odpowiedz
@severian: Był taki plan ale 2x970 w sli zrobi lepszą robotę niż pojedyńczy titan x :] czy 980 ti. No i wygląda znacznie lepiej. I ciągle jest 2x tańsze. Ale w przyszłości.... ;)
  • Odpowiedz
@Jofiel: W przyszłości to będzie 10XX o którym nic nie wiadomo. Albo CrossFire na nowych Radkach.
Masz jakieś zaawansowane potrzeby na takie battlestation, czy po prostu sztuka dla sztuki?
  • Odpowiedz
10XX

@severian: Dokładnie, więc i tak gdybym robił sli w tytanie już wkrótce znalazł by się ktoś z pytaniem dlaczego nie on...
Przez lata pracowałem na laptopach, a do gier miałem xbox. I to wystarczało. Problem zaczął się gdy zainteresowałem się obróbką filmów. Już sam montaż był męczarnią a rederowanie, które zjamowało czasem kilka godzin - by po tym czasie stwierdzić, że się zrobiło błąd w montażu - masakra.
Do tego
  • Odpowiedz