Wpis z mikrobloga

@tymeek: Możesz grzeczniej? Caly szczęście potrafisz podać jako takie argumenty, wiec Twoje zdanie traktuje serio.
Wiesz o co mi chodzi? Ze te #!$%@? tutaj podniecają sie gościem który na prawdę wygląda fajnie ale przeciętnie, widac większość tutaj to Janusze siłowni, i taki ktos robi na nich wrażenie.
AL jak ktos obraca się na swojej silowni w towarzystwie ponad 100kg dzików albo dociętych jak żyleta 80kg to na nim juz nie zrobi
@tymeek: Możesz grzeczniej? Caly szczęście potrafisz podać jako takie argumenty, wiec Twoje zdanie traktuje serio.
Wiesz o co mi chodzi? Ze te #!$%@? tutaj podniecają sie gościem który na prawdę wygląda fajnie ale przeciętnie, widac większość tutaj to Janusze siłowni, i taki ktos robi na nich wrażenie.
AL jak ktos obraca się na swojej silowni w towarzystwie ponad 100kg dzików albo dociętych jak żyleta 80kg to na nim juz nie zrobi
@KyloRen: ok, widzę, że jednak nadajesz na dobrych falach, ale trochę nie rozumiem twojej krytyki. dobra, u ciebie na siłowni rzekomo na 10 osób 7 wygląda lepiej od opa, ale trudno mi uwierzyć w to, że nie zdajesz sobie sprawy z istnienia drugiego świata ludzi ćwiczących, który wygląda zupełnie inaczej, przy czym jest znacznie większy. stary, ja akurat trenuję na siłowni typu 'klub fitness' i ludzie starają się latami, a zamieniliby
@korpobicz: bardzo ładnie, jak ktoś wyżej napisał, ani za chudy ani za duży, nie rób większych kapturów bo one sprawiają że wygląda się jak kaleka xD ogólnie każdy ci tu powie żebyś robił z siebie brzydkiego dzika, a to nie o to chodzi. szanuję próżne atencyjne wpisy xD
ale z tym opisem to bym się spodziewał wiecej.


@KyloRen: pomyśl jeszcze, że w sumie tak jak piszesz - jego forma nie jest z kosmosu, co oznacza, że pewnie nie ćwiczy od 10 lat, tylko znacznie krócej. przypomnij sobie jakie na tobie wrażenie robiły twoje efekty po pierwszych 2-3 latach ćwiczeń (o ile się nie #!$%@?łeś). każdy tak ma, co oczywiście w dalszym ciągu nie umniejsza tego, że op wygląda bardzo
@tymeek: Jasne, coś tam masz racji, ale moja racja jest mojsza niż Twojsza :) Raz w zyciu byłem na publicznej siłowni, i faktycznie nie wszyscy tam wyglądali idealnie, dostrzegam ze może istnieć ten drugi swiat :)
@tymeek: Mam kumpla rocznik 97, zero koksu, 82kg przy nie wiem przy jakim bf ale tłuszczu tam nie znajdziesz. Geny i trening, jak go widzę to mało kto robi potem na mnie wrażenie
@KyloRen: wiadomo, u mnie na siłce jest koleś - 100% czysty, też ok 20 lat i powiem ci, że widziałem różne wybryki genetyczne, ale większość ma <90 kg, a ten dzik ponad 100 na żyle (wiadomo, że gość ma na oko pod 1,90 cm, ale to w dalszym ciągu jest 100 kg prawie samego mięśnia u młodego chłopaka, który się nie wspomaga).