Wpis z mikrobloga

@KyloRen: bo jest zajebiście, nie chce mi się w ogóle zrobić pompki dziennie (dobrze, że genetycznie jestem szczupły) a tutaj widzę zajebiste ciało, które super byłoby mieć (bez wysiłku bo szkoda mi czasu na coś, czego nie lubię :P)
@crewlove: @korpobicz: no dokładnie żenada jak #!$%@?, przypomina mi się film dokumentalny, który ostatnio tutaj ktoś wrzucał - Maciej Gandyk - kulturysta z pod ziemi link Chodziło o to, że przyszedł do niego jakiś kolo xD (jako do trenera personalnego) i #!$%@?ł, że chce zacząć ćwiczyć ale nie chce być mocno przypakowany, podoba mu się taka plażowa sylwetka jaką ma on xD Typ myślał, że w pare miesięcy da się
@korpobicz: propsy, wyglądasz bdb

Za to w komentach widać full #!$%@? wykopowych stulejarzy

1. Większość jak nie wszyscy w ogóle nie ćwiczą, szczury lub bebechy ewentualnie żałosny żywot only wykop
2. Nasrane mają w bani obrazkami sterydziarzy (nie zdają sobie sprawy, że aby tak wyglądać nie kłując sobie dupy potrzeba przynajmniej roku i to przy dobrym starcie, ciągłych treningów, zdrowego trybu życia, pilnowania michy)
3. Byle różowy wrzuci only średnie nogi
Ten moment w przymierzalni kiedy wyglądasz naprawdę dobrze!


@korpobicz: ochhh nie popuść tylko z tego podniecenia nad sobą przystojniaku :)))

Zajebista forma ziomeczku, mówię teraz całkiem serio, tylko nie wiem po co ten tekst. Bycie próżnym to nie jest dobra cecha, a próżność z tego wpisu się aż wylewa.

Tyle chciałem dodać bo widzę że wielu ludzi bierze tutaj posty krytykujące cię jako cebulactwo, a niekoniecznie o to musi chodzić. Gdybyś
@KyloRen: o #!$%@? koleś nie ośmieszaj się. ktoś tu wcześniej rzucił linkiem ->
http://www.wykop.pl/wpis/9008924/siema-mirki-chce-wam-pokazac-moja-przemiane-z-okaz/
zajrzyj sobie. OP na zdjęciu ma ok 10-12% fatu, a w linku napisał, że waży ponad 90 kg, czyli ma co najmniej 185 cm wzrostu (być może #!$%@? 184, nie wiem) - sęk w tym, że to już jest kawał chłopa, 90 kg suchej masy, wielka łapa, kawał mięcha na klacie. może OP nie jest #!$%@? fitnessiakiem