Wpis z mikrobloga

Czołem, Mircy
Chcę spróbować tej słynnej Ostaryny, zobaczyć jak wpłynie na mój organizm i w ogóle. Stosował to któryś z mirkokoksów?
Jestem już zdecydowany na kupno tego wynalazku, bo tak. Zastanawiam się teraz tylko jaki sklep wybrać i jakiej firmy tabsy zakupić. Póki co do wyboru mam
Ostar1ne od Olympus Lab


Ostar od Omega Labs


O-bol od Brawn Nutrition


Jaki jeszcze legitny sklep byście polecili oprócz tego MZ?
Najlepszym wyjściem chyba jest produkt Olympusu, ale nie wiem czy na pewno, bo nie wiem jak jakość. Do tego na koniec pewnie wleciałby clomid, bo pomimo świetnego opisu są opinie, że osta trochę blokuje.


#mikrokoksy #silownia #sterydy #niesterydy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tarzan_boj: olympus ok, brawn ok, omega labs nie slyszalem
poza tym mz to oficjalny dystrybutor brawna w PL + kod rabatowy 7% - DSM007
co do bloku to kwestia indywidualna, niby się przyjęło, że ponizej 20mg nie blokuje, ale jak jest w praktyce... jak się zbadasz to się dowiesz, ziółka czasami wystarczą ala sup3r pct, ale clom tanszy

dodatkowo na dniach od pewnego ziomka z bodyfactory.pl bedzie mozna kupic dość
  • Odpowiedz
@Gavroche: mało co mnie jest w stanie zdziwić. Z 10 lat temu (jak nie więcej) na osiedlu u kumpla był koleś, który wpieprzał m.in. paszę dla świń, żeby nabrać masy. Zamiast przerzucania żelaza chodził do lasu z łopatą i kopał dziury. Kopanie mu się znudziło i tylko jadł. Troszkę go podlało. No, ale był cięższy, więc masa była!
  • Odpowiedz
@Tarzan_boj: Kolego daj se spokój z ostaryną czy innymi tego typu wynalazkami np. prohormonami. Efekty będą małe a zablokuje cię tak, że przez rok będziesz miał teścia mniejszego. Po co ci to? zbudujesz przez cykl 2kg mięśnia a potem przez rok nic bo taka blokada będzie. A jak już będziesz się bawił w odblok apteczny to nie lepiej już walić konkretny towar z konkretnym efektem? Sarmy to mały efekt +
  • Odpowiedz
@ethics: skąd info o takich sajdach, przerzuciłem pół internetu w poszukiwaniu informacji o sarmach i żadnego info o efektach ubocznych poza lekkim przyblokowaniem nie było
  • Odpowiedz
@Tarzan_boj: Problemy ze snem, jelitami są ale powiedzmy, że do przeżycia. Największym sajdem jest blok teścia. Nie ma znaczenia czy mały czy duży (bo to też zależy od osoby). Pomyśl czy warto przez miesiąc, dwa mieć lekko większy teść a potem przez resztę roku obniżony? Nie opłaca się bo wyjdziesz na minusie. Zawodnicy nie bawią się w to dlatego, że efekty są małe a odblok musisz brać jakbyś teścia w
  • Odpowiedz
@heldens: właśnie wróciłem do domu, czytam i tak myślę myślę, co on p------i XD
@ethics: miałeś osobiste doświadczenia z ostaryną, czy wujas szwagra kiedyś słyszał coś w programie na TVNie o prohormonach, a to prawie to samo co sarmy ʕʔ
sajdy po sarmach są małe w porównaniu do np cyklu mety i teścia, nie wiem skąd wytrzasnąłeś takie info
  • Odpowiedz
@heldens: Testosteron to nie do końca samo zdrowie, ale to już inny temat. Nie chcę niczego innego, bo chodzi mi tu też o wpływ ostaryny na stawy i skórę, a podobno dzięki syntezie kolagenu ich stan się znacząco poprawia. Od początku mam problem z kolanami i zastanawiam się, czy mi to pomoże. Chcę wypróbować z ciekawości, bo zaszkodzić bardzo nie może, a efekty mogą być na spory plus. Cena mieści
  • Odpowiedz
@heldens: mam świadomość tego, że na cudy nie ma co liczyć, ale może wytrzymalsze ścięgna i lepsze smarowanie w stawach coś poprawią, dzięki
teraz tylko pokombinować, żeby dostać receptę na clomid i można zaczynać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziękuję ślicznie wszystkim Mireczkom, które mi tu ładnie odpowiedziały, obyście mieli kiedyś dzieci, wedle życzenia ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś ma coś
  • Odpowiedz