Wpis z mikrobloga

#androiddev #programowanie #java
Murki, jak najlepiej wykonywać kolejne operacje w serwisie, skoro muszę poczekać na poprzednią?
-chamski Sleep
-asynctask
-wątki
nie wiem ;)
mam:
1. Operacja
2. Operacja 2
3. Operacja 3

2 i 3 mają się wykonać, jeśli będzie wykonana 1, ale to jest serwis i nie mam jak przechwycić np. otworzenia activity ustawień systemowych. Sleep załatwia sprawę, ale to jest takie wulgarne :D
  • 21
@wczoraj: no niestety, przechwyciłem jedynie otworzenie activity ADD_ACCOUNT, ale dalej już po tapnięciu w GMAIL, nie mam żadnego dostępu, więc albo robić reverse tworzenia konta gmail (wątpliwe, raz - dostać się do kodu, dwa - zapewne jest on nieźle zabezpieczony, trzy - jest zapewne zabezpieczony przed dostępem z zewnątrz)...
albo po prostu robić tapy co x sekund i poprawiać, bot na mój własny użytek, mogę poczekać na wykonanie
1. Pierwsze kroki
@niezielony: w konkretnym
będzie nabijać instalki w google play i wpływać na ranking
noi żeby się uczyć, mam pomysł na 2 aplikacje dla userów z rootem i się za nie biorę jak tylko zrobię wersję finalną bota
(klikanie to nie wszystko, google play nie tak łatwo oszukać)
@niezielony: ale to nieważne, że tak długo to trwa ;) załóżmy, że mam 20 urządzeń
1 instalacja + zmiana parametrów device + restart urządzenia = niech będzie 5 minut
w ciągu doby, daje to 6000 instalek, co już drastycznie wybija appkę w rankingach i można załapać naturalne instalki w liczbie 20 tysięcy/dzień ;)