Wpis z mikrobloga

Niebieski wie ze jak sie przyzna do udzialu w porwaniu to dostanie 10 lat. A tak za nieudzielenie pomocy dostanie 3 wyjdzie po roku. Tak mysle bo w Warcie cos za dlugo jej znalezc nie moga.
#ewatylman
  • 159
  • Odpowiedz
Czy ta kolejna grupa na FB to ktoś stąd?

[https://www.facebook.com/groups/1522457051384666/?hc_location=ufi](https://www.facebook.com/groups/1522457051384666/?hc_location=ufi)
  • Odpowiedz
Piotr K to nasz @sharptag

1. Adam O. studiował z Ewą Filologię Angielska. Pracę w ABW załatwił mu ktoś z rodziny i nie wiadomo kim tam jest, być
może tłumaczem lub fotografem.

2. Relacje Ewy Tylman i Adama O. były dobre. Ewa była z nim
  • Odpowiedz
@tesoro: ad pkt 10, to może być prawda, zwróćie uwagę na wpis Piotra Tylmana pod pierwszym artykułem prasowym o zaginięciu Ewy. Piszę 24.11 czyli we wtorek. Nie wiadomo natomiast czy brał on udział w tym przesłuchaniu ( gdzie doszło do rzekomego liścia ) czy uzyskał takie informacje od policji.

~Piotr Tylman : Kolega z którym była twierdzi, że upadli gdzieś razem i "urwał mu się film" iobudził sie sam w
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: dokładnie i daje się jeszcze odprowadzać, chodzić wspólnie po różnych klubach? Jak jestem z kimś w relacjach służbowych, to nie łażę z tą osobą, bo i po co i o czym mamy gadać? Ich wygibasy na ostatnim nagraniu nie wyglądały na typowo "służbowe" relacje ()
  • Odpowiedz
@jukees: faktycznie mógł dostać liścia, ale nie wiem dlaczego tak nerwowo zareagowali i mu przywalili? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bracia też mogli przecież wyjechać po siostrę i ją odebrać. Szkoda właśnie, że on do nich nie zadzwonił skoro jeden mieszkał w Poznaniu...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tesoro: ja widzę to tak na takich imprezach zostaje się późno, ale w pewnym momencie kończy się imprezę i do domu. Odprowadza się wstawione osoby, ale tylko w sytuacji gdy ma się po drodze lub udaje się do tego samego mieszkania "w celu właściwym". Dziwne jest to, że impreza się kończy, a oni w dwójkę jeszcze ją kontynuują.
  • Odpowiedz