Wpis z mikrobloga

@davincicode: @aGt007PL: Ale o jakim nieudzieleniu pomocy mówimy. Dzisiaj specjalnie jeszcze raz zobaczyłem konferencję prokuratury. Według tego materiału wynika, że na niebieskiego mają:
- monitoring
- zeznania niebieskiego
- zeznania świadków
wg pani rzecznik posiadają wystarczające dowody, aby postawić mu zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Mając te dowody i to, że postawili mu taki zarzut domniemują, że Ewa nie żyje. Ja to rozumiem tak, że obniżenia zarzutu już nie będzie.
@fl4izdn4g: Dokładnie - prokuratura była zadziwiająco pewna stawianych zarzutów w stosunku do tego co my wiemy o sprawie. Do tego stopnia, że podczas posiedzenia aresztowego nic nie udało się wskórać obrońcom Adama - dowody muszą być mocno.

@aGt007PL AZ chyba nie jest zawodowcem, gdyby mieli dowody na porwanie, to pewnie by się złamał i poszedł na współpracę. W takim przypadku mógłby uniknąć kary - o ile ona jeszcze żyje.
@i_pan_pawel: mi najbardziej szkoda jest Ewy, bo już chyba nie ma nawet cienia szansy, że ona gdzieś żyje i czeka na odzyskanie wolności :( ( ͡° ʖ̯ ͡°). Prokuratura wie więcej niż my i ma silne dowody, bo sąd nie przychylił się do zażalenia na areszt. Właśnie wcześniej o tym nie myślałam, ale w sądzie musiało zostać wszystko przedstawione.
@i_pan_pawel: oni już dobrze go rozpracowali i mają jakieś dowody. Mają też pełno zeznań świadków, a my tutaj nic nie mamy. Mają pełno nagrań z monitoringów i jego wielki nieład podczas przesłuchań. Złożyli to wszystko w całość i nie jest powiedziane, że wcześniej już nie było jakiś spin. Nie wiemy jak się oboje zachowali po wyjściu z klubu przez tą godzinę. Skoro ma dwóch obrońców, a nad tą sprawą pracuje 3
@i_pan_pawel: @tesoro: mnie boli tylko to, że ciała Ewy tak długo nie mogą odnaleźć. Dziwie się, że Warta mogła spłatać takiego figla ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozumiem Wisła, Odra... ale Warta?
No i zastanawiam się co było dowodem ostatecznym? Jego zeznanie, czy może zeznanie świadka? Na przykład osoby, z którą rozmawiał na stacji Lotos? Chyba, że istnieje monitoring, który pokazuje Ewę jak odpływa w siną dal
@fl4izdn4g: na Lotosie był bardzo zdenerwowany i nie wiemy o czym rozmawiał przez telefonem. Geniuszem nie jest, bo każde dziecko wie ,że stacje benzynowe mają wiele kamer. Właśnie a ciekawe jaki mają dowód ostateczny, bo ciała nie ma. Może faktycznie jest jakieś nagranie do którego dotarli, logowania telefonów. Nie wiemy czy on codziennie nie chodził po tym wszystkim na Wartę w jakimś celu i policja ma, że jego telefon się tam
dobry wieczór wszystkim

@fl4izdn4g: najwyższy czas, moim skromnym zdaniem i tak za dużo czasu stracili na kręcenie się wokół mostu, podczas gdy mimo wszystko mamy do czynienia z rzeką a nie fosą miejską.
@tesoro: @i_pan_pawel: @fl4izdn4g: warto by też zapytać jakiegoś obeznanego lepiej w prawie Mirka o te zarzuty. Widać jest na tyle mocy, że postawili zabójstwo a nie np, nieumyślne spowodowanie śmierci czy tam nie udzielenie pomocy. Ciekawi mnie tylko jak się do tego ma zabójstwo w afekcie, czy nie byłby za to mniejszy wyrok.
i moje ostatnie pytanie, niech mi któryś Mirek powie, dlaczego ja wciąż jestem zielonką podczas gdy na pewno już dobrze ponad miesiąc na wypoku (òóˇ)
@jukees: też mnie ciekawi dlaczego akurat ma mocny zarzut zabójstwa( ͡° ͜ʖ ͡°) na tym ostatnim monitoringu spod Mixtury nic nie wskazywało, że za kilka chwil wszystko potoczy się całkiem inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)