Wpis z mikrobloga

@fl4izdn4g: no własnie gdzieś mi tu niespójne też jest skąd wiedzieli, że była akurat z Adamem Z - skoro PIotr i Dawid mieszkali w Koninie mogę wnioskować, że raczej nie spędzali razem wolnych chwil. Nie umiem tego dobrze ubrać w słowa, o co mi chodzi, własnie ta hiperaktywność, schowany Adam O, rodzice użalająca się na biedę....
@jukees: on prowadzi jakąś firmę zajmującą się księgowością, to ma pieniądze raczej, a dlaczego nie chce pomagać rodzicom to już nie istotne dla nas. Wystarczyło, że jej chłopak obdzwonił jej znajome i dowiedział się od którejś, że skończyli imprezę o 0:00, a Ewa została jeszcze z Adamem, do tego miał nieodebrane połączenie od niego, zapytał go gdzie jest Ewa tamten powiedział, że nic nie pamięta i już mieli powód do zmartwień.
@jukees: oni od razu schowali Adama O, ale proszę Was mocno wytłumaczcie mi skoro zasadzili Adamowi policzek, a on im zarzucił taki tekst, to dlaczego brat Ewy pisał, że chłopak i kolega są poza podejrzeniami?
@tesoro: napisał tylko o chłopaku, ten post jest zresztą do dzisiaj na fejsie, a o tym, że jej kolega jest poza podejrzeniami dowiedziałem dopiero tutaj, jest gdzieś to napisane, że brat tak twierdzi?
@sam_gold: nie pisał, że jest poza podejrzeniami, na początku pojawiały się oświadczenia nawet nie na fb, że kolega jest przejęty, współpracuje, to była chyba na epozan, ale nie dam sobie łap poucinać