Wpis z mikrobloga

@fl4izdn4g: @tesoro: @kozborn:
co do podejrzewania do bycia gejem, ale tak czasem bywa, że nie do końca wiadomo, mam takiego znajomego - na pierwszy rzut oka gej - sweet focie, torebka, płaszczyk - z chłopakiem nie widziany nigdy - hmm może jednak nie - może tylko taka stylówa - więc jak nigdy nie powiedział tego wprost to po stajlu mogli podejrzewać
@tesoro: ten policzek nie jest potwierdzony, ktos coś napisał, potem usunął konto...
a o AZ brat mówił, że jest poza podejrzeniami, np. po to, aby uśpić jego czujność.
Nie możemy każdego tekstu brać za prawdę objawioną, jak i brać dosłownie wszystkiego co ktoś powie/napisze.
@fl4izdn4g: To ze prokuratura twierdzi ze ma dowody nie znaczy ze tak jest. Rownie dobrze moze blefowac zeby wymusic przyznanie sie do winy. Dopiero sad oceni te ewentualne dowody i wtedy dowiemy sie wiecej. A to ze zastosowal areszt tymaczasowy wcale nie musi wynikac z dowodow w postaci monitoringu na ktorym widac jak ja katuje . Moga istniec( i przeciez tak jest bo nawet my to wiemy) inne przeslanki wskazujace na
@aGt007PL: Widzisz i tu się zgadzam, ponieważ też uważam, że jedynym mocnym "dowodem" jest jego kręcenie/przyznanie się do winy. Monitoringu raczej nie mają, a świadków raczej tam nie było. No chyba, że to znikające światełko z konfy Rutkowskiego z 3:30 to osoba, która wszystko widziała. Tylko wtedy zastanawia mnie to dlaczego tego nie zgłosiła?
@fl4izdn4g: Moze osoba na moscie stała na czatach. A moze tam wcale nikogo nie bylo, trudno powiedziec. W kazdym badz razie jesli Ewa zostala porwana a prokuratura straszy Adama monitoringiem na ktorym widac jak on ja morduje to chlopak odrazu wie ze prokuratura blefuje i nic nie ma na niego. Bedzie sie trzymal kurczowo wersji z wypadkiem bo wie ze ciala i tak nie znajda w rzece. I skonczyc sie moze