Wpis z mikrobloga

@kozborn: natomiast podejrzany i jego pełnomocnik mają wgląd, ale TYLKO w te części, które tyczą się dowodów na podstawie których skierowany jest wniosek o areszt. Też nie mają wglądu do całych akt
@tesoro: serio? byłabyś w stanie pójść na coś takiego? Nie mogę tego zrozumieć. Dlaczego osoba nie może wziąć odpowiedzialności za swoje czyny tylko zasłaniać się inna osobą. Zrobiłeś/aś coś deal with it.
@fl4izdn4g: byłabym w stanie pójść na takie coś, bo jestem silniejsza charakterem i emocjonalnie od mojego 2 lata młodszego brata. Nie wahałabym się przez sekundę i błagała go żeby mi pozwolił i myślał realnie. On by nie dał radu udźwignąć takiego ciężaru i to się wie od razu :D ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wątpię czy Adam też jest w stanie to udźwignąć... Jego siostra też go zapewne
@tesoro: ale jeżeli przyjmujesz na klatę takie coś to z czasem zaczynasz się zastanawiać, dlaczego coś takiego zrobiłaś. Powoli pojawia się nienawiść do osoby za którą się poświęciłaś. Bo tyś siedzisz w pudle, a on na wolności baluje. No chyba, że jesteś jakąś świętą, która altruizm ma wpisany w DNA.
@fl4izdn4g: myślisz, że ta osoba, która jest na wolności cieszy się życiem i jest jej łatwo? Nie myśli o tej osobie, która się poświęca? Jeśli by się tak zachowywała, to by nie była warta poświęcenia, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więzienie jest miejscem, w którym powinno zastanowić się nad swoim czynem


@fl4izdn4g: a tam, można dorobić się na zakładach, przypakować, zrobić sobie tatuaż, nawiązać przydatne znajomości albo nawet znaleźć miłość( ͡° ͜ʖ ͡°)