Wpis z mikrobloga

Ogarnij, że obowiązkiem prezydenta jest stosowanie się do prawa.


@rzep: A gdzie ja pisałem że nie jest to obowiązkiem?
Pisałem jedynie że przyjmowanie przysięgi to nie ustawa, żeby TK mógł orzekać co ma zrobić prezydent.
Tym samym TK uzurpuje sobie prawa których nie ma, czyli się ośmiesza.
Pisałem jedynie że przyjmowanie przysięgi to nie ustawa, żeby TK mógł orzekać co ma zrobić prezydent.

Tym samym TK uzurpuje sobie prawa których nie ma, czyli się ośmiesza.


@erbo: Czyli twoim argumentem do tego co napisałem, jest to, że TK nie powinien oficjalnie komentować zachowania Dudy (pomimo, że to co powiedział TK jasno wynika z jego orzeczenia).
@rzep: A jaka jest podstawa prawna tego żeby TK wypowiadał się o kolorze krawatu Dudy, albo jego działaniach?
Jakby Duda kogoś zastrzelił to też by TK miał się wypowiadać czy to było zgodne z Konstytucją? xD

Nie ma takiej podstawy, bo to byłby czysty debilizm.
No ale widać nie dla kogoś kto przedawkował TVN, który robi ludziom pranie z mózgu że TK to zajmuje się wszystkim i jest od wszystkiego xD
@mrafo: Bez względu na to kto by miał większość parlamentarną - prezydent powinien tę ustawę podpisać z następujących powodów:
1. Prezes TK ostentacyjnie demonstruje od 2 miesięcy swój brak obiektywizmu - chodzi po TV i wypowiada się publicznie w sprawach, w których miał być obiektywnym sędzią. Sam był współautorem wcześniejszej ustawy regulującej prace swojego organu. Z tego, że jest jawnie nieobiektywny w sprawie stosunku do obecnej władzy wynika że:
2. Nie
kto głosując na Dudę spodziewał się, że będzie bezpartyjny temu gratuluję. No ludzie, ja rozumiem, że wierzy się w swojego kandydata, ale bez przesady, nie po to prezydent startuje z ramienia partii, żeby potem być prezydentem "niezależnym". Z resztą, jest gdzieś tak system, że prezydent jest naprawdę bezpartyjny?
A jaka jest podstawa prawna tego żeby TK wypowiadał się o kolorze krawatu Dudy, albo jego działaniach?

Jakby Duda kogoś zastrzelił to też by TK miał się wypowiadać czy to było zgodne z Konstytucją? xD

Nie ma takiej podstawy, bo to byłby czysty debilizm.


@erbo: Czyli tak jak napisałem - twoim jedynym argumentem do tego co napisałem jest to, że TK nie powinien komentować tego co w praktyce oznaczają jego wyroki.
@rzep: Niczego nie opisałeś, tylko wkleiłeś narracje TVN, co jest tak żałosne że kończy dyskusję.
Jeszcze wklej mi tutaj teksty wpotylicę, niezależnej od rozumu i Lisweeka, dla dopełnienia komedii xD

Wyroki TK wykonuje parlament, a nie prezydent, bo to parlament jest władzą ustawodawczą a nie prezydent.
Jak ci TVN zrobił sieczkę z mózgu to idź reklamować do nich, a nie mi tutaj płaczesz.
Niczego nie opisałeś, tylko wkleiłeś narracje TVN, co jest tak żałosne że kończy dyskusję.

Jeszcze wklej mi tutaj teksty wpotylicę, niezależnej od rozumu i Lisweeka, dla dopełnienia komedii xD


@erbo: Opisałem prawdę. Twój brak argumentów oraz przyczepianie się do tego, że TK nie powinien komentować pokazuje, że nie masz nic by to obalić.

Wyroki TK wykonuje parlament, a nie prezydent, bo to parlament jest władzą ustawodawczą a nie prezydent.

Jak ci
@rzep: Czy wy naprawdę w 2015 roku dyskutujecie z erbo? Którego argumenty w każdej dyskusji to "troll 2/10" "misiu" "trollujesz". Naprawdę?


@stjimmy: Ale ja wiem, że to troll. Lubie po prostu popatrzeć jak się wije przy braku argumentów.