Wpis z mikrobloga

@plumkajacy_kalafior: Nie muszę mieć żadnych statystyk, wykresikow i tym podobnych aby wiedzieć że tak bedzie. Opieram się na doświadczeniu życiowym i jako takiej znajomości realiów politycznych w naszym kraju. Jestem tego pewien na tyle że usunę konto jeśli Duduś zawetuje jakąkolwiek ustawę przygotowaną przez PiS :)
@nie_jem_grzybow: wydaje mi się, że to trochę pozór. Wcześniej konserwatyści podpinali się pod Kuców bo byli "modną" prawicą z szansami. Skoro wygrał jednak PiS to można się teraz podpiąć pod nich. Większość dawnych użytkowników uważanych za kuców sprawiała tylko takie wrażenie tak naprawdę. Jak tylko mogli się odsłonić to to zrobili. Zauważ, że rdzeń kucowników pozostał niewzruszony i trochę jednak na ten pis pluje - choćby za to, że nazywają się
Przecież wszystkie gremia prawnicze nie zostawiły na tej "ustawie" suchej nitki


@dreaper: Tak się złożyło, że to PiS ma wiekszość w Sejmie a nie "gremia", więc "gremia" moga sobie mówić co tam chca i gówno z tego. Jak demokracja to demokracja, zwycięzca bierze wszystko.
Bo w TVN tak powiedzieli? Nie ogarniasz tego że ktoś może uważać że nie jest wcale zła?


@erbo: Bo wypowiedziały się tak niemal wszystkie możliwe instytucje łącznie z Sądem Najwyższym i Biuro Analiz Sejmowych. Duda miał tak wielkie wątpliwości co do ustawy PO o TK, że łamiąc prawo wstrzymał się z zaprzysiężeniem sędziów, ale w przypadku tak ogromnej krytyki tej ustawy podpisuje bez wachania.

Dodatkowo ma czelność mówić o "wzmocnieniu" TK,
@rzep: Wiesz chociaż misiu że kadencja wszystkich 5 sędziów o których miejsca jest obecnie walka, skończyła się już po wyborach? :)
@plumkajacy_kalafior: Nie muszę mieć żadnych statystyk, wykresikow i tym podobnych aby wiedzieć że tak bedzie. Opieram się na doświadczeniu życiowym i jako takiej znajomości realiów politycznych w naszym kraju. Jestem tego pewien na tyle że usunę konto jeśli Duduś zawetuje jakąkolwiek ustawę przygotowaną przez PiS :)


@zirytowana_plaszczka: czyl iw zasadzie twoja opinia jest gówno warta.