Wpis z mikrobloga

@LamaEffect: #niemoje, znalezione na necie i wcale nie rak content, tylko prawda. Sama prawda. Co w tym kontrowersyjnego, skoro to fakt? Jak można zaprzeczać prawdzie? Nie rozumiem ludzi jak wy, co wami motywuje, strach? Nieznajomość historii lub zupełnie niezrozumiała głupota ludzi, którzy mają problem z prawdą? To samo tyczy się @mateusz-zp ale mam coś dla Was, z dedykacją:
Pobierz HaHard - @LamaEffect: #niemoje, znalezione na necie i wcale nie rak content, tylko pr...
źródło: comment_E8ov1GkEoMdCYEkfOBNTp7MplAosz8h1.jpg
@HaHard: dlatego rakcontent bo to puste patosy. Takie typowe patetyczne hasełka dla niby wzmacniania pamięci. A tak naprawdę to dla podłechtania ego wrzucającego.

Coś na zasadzie "NIE CIESZ SIĘ Z WIGILII BO TWÓJ PRADZIADEK GINĄŁ W 39". Jestem patriotą i tym bardziej jakimiś truizmami nie wzmocni się we mnie tego uczucia.

Mamy masę świąt i okazji by szanować pamięć o przodkach którzy walczyli za kraj. Dlaczego mamy to robić także w
@LamaEffect: mówiłem o pierwszym obrazku, bo przecież z nim też masz problem. Prosty, wręcz trywialny obrazek będący hołdem dla poświęcenia poległych i tyle problemów. Człowieku
@mateusz-zp: Ty także niewiele zrozumiałeś to jest prosty hołd ku pamięci poległych, Twoja interpretacja to chyba jakiś żart. Nikt nie odmawia Ci prawa do celebrowania świąt, to jest wyłącznie prosty obrazek o banalenj wymowie przekazanej wprost, mówi wyłącznie 'warto i trzeba pamiętać'. Jeszcze coś bredzisz
@Pan_Mirek: takie życie, słabość kompensowana niechęcią albo wyparciem. Sądzę, że drugi obrazek trafnie, chociaż dosadnie, podsumowuje podział męskiego świata. Chcesz tego czy nie
@HaHard: Nie rozśmieszaj mnie. Patriotyzm to nie tylko pamiętanie o żołnierzach, ale np kultywowanie tradycji czy dbanie o poprawną polszczyznę. Ten obrazek próbujący odgrywać się bardziej do wyrzutów sumenia i wjazdu na ambicję ma mało wspólnego z patriotyzmem
@mateusz-zp: jakich wyrzutów sumienia, co Ty nadwrażliwy jesteś? Ja nic takiego nie odczuwam patrząc na ten obrazek, czuje jedynie sentyment i podziw dla niewyobrażalnej tragedii i poświęcenia tych ludzi.
@HaHard: odwołuje się do grania na sumieniu osób które nie są patriotami. Jest to najbardziej płytka psychologiczna manipulacja. ONI NIE MIELI ŚWIĄT, A W SYLWESTRA TYLKO BOMBY I MOŹDZIERZE TAKIE MIELI SZTUCZNE OGNIE. O tym mówię. Takie hasła to płytka manipulacja emocjonalna w stosunku do ludzi którzy są zabiegani świętami i nie czują POLSKI WALCZĄCEJ 24/7. Znaczy, że gorsi