Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecałem Wam napisać jak wszystko się zakończy i w nawiązaniu do tego wpisu jestem z powrotem.

Na samym początku, chciałem podziękować Wam wszystkim za tak duże zaangażowanie w mój wpis. I wiecie co z tego jest najlepsze? Że 98% osób plusujących/komentujących mój wpis zachowałoby się identycznie jak ja!

Dlatego nie macie powodów do tego, żeby podziwiać moje zachowanie, skoro w takiej samej sytuacji zachowalibyście się identycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiedziałem, że Mircy to dobrzy Mircy, ale szczerze byłem przygotowany na część wpisów negatywnych, a o dziwo praktycznie nie było.

Historia poprzedniego wpisu stanęła na tym, że otrzymałem maila od właściciela Audi o tym, żeby dać namiary na siebie. Odpisałem w ten sam dzień, podając swój numer telefonu, ale przez fakt, że rzadko bywam na tamtym osiedlu, to jakoś temat się przeciągał i być może zakończyliśmy dopiero dzisiaj.

W końcu dziś udało nam się spotkać na osiedlu, porozmawialiśmy we dwójkę, szczerze, może przez 20 minut. Właściciel Audi przyznał mi się do tego, że miał wiele razy auto obite na parkingu, nie z jego winy, a jeszcze nigdy nie trafił na kogoś, kto by się do tego przyznał (nawet nie zostawiając kartki za wycieraczką!) W sumie nawet były trochę #heheszki po raz - jak na takiej ilości miejsca wolnego, kobiety mogły uderzyć w auto? A po dwa, zostawię w spoilerze, na koniec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawa została zgłoszona na policję, gdzie właściciel Audi trafił na ogarniętych policjantów. Szybko po numerach rejestracyjnych namierzyli właścicielki auta, które jak się domyślaliśmy wszyscy - nie były stąd. ( #rzeszow będzie wiedział gdzie jest #lancut - kilkanaście km). Mamy numery telefonów do siebie i mimo tego, że właściciel Audi zapewnił mnie, że nie będzie potrzebował mojej pomocy już więcej (jest dziwnie pewny, że właścicielka Toyoty przyzna się do winy), to powiedziałem mu, żeby w razie potrzeby dzwonił.

Obiecany prezent related. A i jeden spoiler dla tych co lubią #suchar i trochę #pasjonaciubogiegozartu ale tak było. ( )



#dobrywieczor #rozowepaski #logikarozowychpaskow #meskasolidarnosc #motoryzacja #samochody
niew - Dobry wieczór Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecałem Wam napisać jak wszystko się zako...

źródło: comment_coS4TwcSO416twgAOrh50wQQY5XweSL5.jpg

Pobierz
  • 28