Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #tinder #badoo #byloaledobre #logikarozowychpaskow

Wiem, że było to zdjęcie dodane jakiś czas temu, ale jak czytałem te wszystkie komentarze pod nim to mnie naszło przemyślenie.

Jedni piszą, że dziewczyna wie czego chce, a inni, że powinna spadać na drzewo. Ja osobiście myślę, że wszyscy mają odrobinę racji. Z jednej strony jej wymagania są olbrzymie, ale jeżeli sama jest w stanie zaoferować tyle samo to nie powinna zadowolić się byle czym. Jeżeli jest ambitna, oczytana i inteligentna to w związku z jakimś frajerem będzie siebie ( i partnera ) po prostu zamęczać.

Dlatego jakbym miał do zaoferowania wszystko czego wymaga to zaprosiłbym ją drogiej restauracji i zamówił jakieś dobre wino i starałbym się ją jak najlepiej poznać.

Pobierz
źródło: comment_fGNXImejII6tNSrVixJME4k24BarS9u7.jpg
  • 42
@Benq20: Czy w tych wszystkich aplikacjach nie chodzi właśnie o szybki i jasny przekaz? Może jest bucowata - a dla mnie po prostu bezpośrednia i nie chce tego ukrywać? Rozumiem, że w necie ludzie koniecznie muszą udawać kogoś nim nie są, ale to powoduje tylko rozczarowanie w realym życiu. Po co ma marnować czas na kogoś kto nie czyta albo zaproponuje zestaw z kuponu w maku, skoro może napisać właśnie to