Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #tinder #badoo #byloaledobre #logikarozowychpaskow

Wiem, że było to zdjęcie dodane jakiś czas temu, ale jak czytałem te wszystkie komentarze pod nim to mnie naszło przemyślenie.

Jedni piszą, że dziewczyna wie czego chce, a inni, że powinna spadać na drzewo. Ja osobiście myślę, że wszyscy mają odrobinę racji. Z jednej strony jej wymagania są olbrzymie, ale jeżeli sama jest w stanie zaoferować tyle samo to nie powinna zadowolić się byle czym. Jeżeli jest ambitna, oczytana i inteligentna to w związku z jakimś frajerem będzie siebie ( i partnera ) po prostu zamęczać.

Dlatego jakbym miał do zaoferowania wszystko czego wymaga to zaprosiłbym ją drogiej restauracji i zamówił jakieś dobre wino i starałbym się ją jak najlepiej poznać.

Pobierz kaarp - #bekazpodludzi #tinder #badoo #byloaledobre #logikarozowychpaskow

Wiem, że...
źródło: comment_fGNXImejII6tNSrVixJME4k24BarS9u7.jpg
  • 42
A chciałaby chyba by ktoś napisał i to ktoś "na poziomie".


@kaszkai: Aby w to wierzyć poza byciem bucowatym trzeba być też naiwnym, ludzie na poziomie nie korzystają z takich aplikacji bo mają powodzenia w prawdziwym życiu.
Dla mnie ten opis nie jest niewypałem, nie wiem jaki jest poziom desperacji kobiet tam przebywającym, ale takie minimum wymagań ma raczej każda kobieta, a to że brzmi bucowato? Widocznie taka jest, jak wiele
@Porcelanowa: ale opis to też bańka jak cholera, chce kogoś oczytanego a sama nie jest. Teatr i wrażliwość na piękno a potem "spi****a" ;) chce kogoś kim sama nie jest. Odstraszy to typowego Sebixa i każdego. No może poza ludźmi którzy będą proponować 200zł za noc.
Aby w to wierzyć poza byciem bucowatym trzeba być też naiwnym, ludzie na poziomie nie korzystają z takich aplikacji bo mają powodzenia w prawdziwym życiu.


@Porcelanowa:
Co za bzdura. Znam osoby zdecydowanie na poziomie, które korzystają lub korzystały z czegoś takiego. Powodów może być mnóstwo, od zwykłej nieśmiałości, poprzez brak czasu na poznawanie ludzi w "realu", po chęć poszerzenia sobie możliwości.

Dla mnie ten opis nie jest niewypałem, nie wiem jaki
@Porcelanowa: PS. Nie, nie chodzi mi o to, że ma udawać kogoś, kim nie jest. Ale ludzki charakter ma to do siebie, że można go kształtować. Jeżeli jest #!$%@?ącą, zarozumiałą egoistką, to mogłaby na dobry początek chociaż spróbować robić coś, żeby to zmienić. A nie wychodzić z założenia: jestem suką i dobrze mi z tym, niech cały świat się dostosuje, albo #!$%@?.
@kaarp: Nie mogę patrzeć na polemiki kto ma co do zaoferowania. Głównie dlatego, że nigdy nikt, z kim się spotykałam nie powiedział mi "ukończyłaś studia? Czytasz Hłaskę? Chodzisz co piątek do teatru a co niedzielę do kościoła? Nie? To w sumie idę na randkę z kimś bardziej na moim poziomie.." i nigdy ja tak nikomu nie powiedziałam.

Ja rozumiem, że nie chce się być z jakimś nieoczytanym chamem Sebastianem który potrafi
PS. Nie, nie chodzi mi o to, że ma udawać kogoś, kim nie jest. Ale ludzki charakter ma to do siebie, że można go kształtować. Jeżeli jest #!$%@?ącą, zarozumiałą egoistką, to mogłaby na dobry początek chociaż spróbować robić coś, żeby to zmienić. A nie wychodzić z założenia: jestem suką i dobrze mi z tym, niech cały świat się dostosuje, albo #!$%@?.

@BratJuzew: A potem płacz że po roku czy pięciu okazało
ludzie na poziomie nie korzystają z takich aplikacji bo mają powodzenia w prawdziwym życiu.


@Porcelanowa: Ja mam powodzenie w prawdziwym życiu, a i tak czasem zajrzę na Tindera, bo może poznam kogoś fajnego. Nie z każdym będzie mi dane zapoznać się na żywo.