Wpis z mikrobloga

Jestem tego pewien. Kobiety są upośledzone względem mężczyzn nie fizycznie, ale głównie psychicznie. Czasami mam wrażenie że kobieta zatrzymuje się gdzieś na poziomie nastolatki jeśli chodzi o intelekt. Tak, tak wiem że są wybitne jednostki (Tatcher, Merkel itp.) ale zauważcie że one mają wiecej cech męskich niż żeńskich. Mało tego, jestem przekonany, że gdyby zrobić kompleksowe badania ich mózgów okazałoby się, że umysł miały męski. W każdym razie wracając do tematu.

Chcąc powiedzieć facetowi A+B = C mówisz: A + B = C ewentualnie B + A = C. Kobiecie jak tak coś powiesz, to obrazi się, albo niezrozumie albo jedno i drugie. Dlatego w #!$%@? czasu i wysiłku marnujemy na to, by powiedzieć "skarbie słuchaj, jest takie A i dodajemy do tego.. ale nie przerywaj mi, dodajemy do tego B i to się równa C wiesz? " I to jest #!$%@? wariant optymistyczny, powtarzam OPTYMISTYCZNY. Bo zwykle musisz jednego dnia powiedzieć A, drugiego B a trzeciego plus i dopiero gdzieś tam później równa się itd. DLACZEGO feministki nie walczą o to by jakoś #!$%@? genetycznie kobiety udoskonalić aby nie były #!$%@? downami? To #!$%@? da się zrobić, za 2 pokolenia byśmy tylko ze śmiechem wspominali o tym jak to dawniej kobiety były upośledzone i one też by się z tego śmiały. I wiem, zaraz odezwie się wielka rzesza białych #!$%@? rycerzy na koniu i powiedzą " hola hola ! moja księżniczka taka nie jest ! ona rozumie wszystko i jest zajebista !" tak #!$%@?, rycerzu, spotkasz w końcu mentalną ścianę i w swojej księżniczce to tylko kwestia czasu. #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 83
@oranzmetylowy: pudło, mam pannę :) why so serious? spokojnie nie trafnie się ustosunkowałaś do tego co napisałem, to nie jest uogólnienie, takie są fakty, myślicie inaczej i moim zdaniem po prostu gorzej niż faceci. Czy mam racje? ile wynalazków, odkryć, przedsięwzięć dokonali faceci a ile kobiety? Czy aby to nie jest wystarczający dowód na to, że facet jest o wiele bardziej zaawansowanym stworzeniem niż kobieta?
@oranzmetylowy: bez przesady z tym emancypowaniem, laski mają wewnętrzne bariery i są w tyle z realizacją zadań za facetem, natomiast są świetnym wsparciem i tak dopełnia się ten obraz, proste
@oranzmetylowy: Moja różowa się zgadza z tym, że kobiety są głupsze od facetów. Możesz w to wierzyć lub nie ale tak jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tym samym zyskuje w moich oczach o wiele więcej niż pewna siebie i swoich możliwości feministka, bo wiem że kobieta w pewnych aspektach jest lepsza od mężczyzny, a jak to mówią "Wisełkę kijem nie zawrócisz". Niestety braki w logicznym rozumowaniu
@silon: No a OP nie generalizuje xD Weź przeczytaj dobrze, generalizuję w komentarzu bo autor generalizuje. Jak widać, nie czyta się tego miło.
@bandar: Jak kobiety są takie głupie to najlepiej nie utrzymywać z nimi kontaktu. Natomiast uważam, ze kobieta i mężczyzna się wzajemnie uzupełniają.
@Wolotar:

ile wynalazków, odkryć, przedsięwzięć dokonali faceci a ile kobiety?

A teraz słoneczko, sprawdź sobie, od jakiego czasu dostęp do edukacji (zwłaszcza wyższej) mają kobiety, a od jakiego mężczyźni. Przez lata edukacja była przywilejem mężczyzn. I ekstrapoluj te dane na ilość odkryć dokonanych przez każdą płeć. W dziedzinie medycyny i pokrewnych nauk jest dużo noblistek.

Czy aby to nie jest wystarczający dowód na to, że facet jest o wiele bardziej zaawansowanym
@empty_silence: A jak zinterpretujesz niezależnie wyniki iq przeprowadzone na grupie mężczyzn i kobiet w różnych krajach? Czy aby moja gwiazdko one nie potwierdzają moją tezę? I czy nie zgodzisz się z tym, że szczególnie od lat 90 istnieje tendencja swoistego "wybijania na trampolinie" kobiet w nauce, szczególnie że europa jak i stany są pod silnym wpływem środowisk feministycznych (partytety to tylko jeden z wielu debilnych pomysłów jakie powstały przez te romanse
@silon: Ale jakaś inna kobieta przynajmniej nie męczy się z Tobą/nie będzie męczyć. ;) A biorąc pod uwagę iż wiem jak to jest robić 100% rzeczy w domu bo facet nic nie umie, cieszę się, że jakiejś kobiecie będziesz w stanie pomóc ;)