Wpis z mikrobloga

Jestem tego pewien. Kobiety są upośledzone względem mężczyzn nie fizycznie, ale głównie psychicznie. Czasami mam wrażenie że kobieta zatrzymuje się gdzieś na poziomie nastolatki jeśli chodzi o intelekt. Tak, tak wiem że są wybitne jednostki (Tatcher, Merkel itp.) ale zauważcie że one mają wiecej cech męskich niż żeńskich. Mało tego, jestem przekonany, że gdyby zrobić kompleksowe badania ich mózgów okazałoby się, że umysł miały męski. W każdym razie wracając do tematu.

Chcąc powiedzieć facetowi A+B = C mówisz: A + B = C ewentualnie B + A = C. Kobiecie jak tak coś powiesz, to obrazi się, albo niezrozumie albo jedno i drugie. Dlatego w #!$%@? czasu i wysiłku marnujemy na to, by powiedzieć "skarbie słuchaj, jest takie A i dodajemy do tego.. ale nie przerywaj mi, dodajemy do tego B i to się równa C wiesz? " I to jest #!$%@? wariant optymistyczny, powtarzam OPTYMISTYCZNY. Bo zwykle musisz jednego dnia powiedzieć A, drugiego B a trzeciego plus i dopiero gdzieś tam później równa się itd. DLACZEGO feministki nie walczą o to by jakoś #!$%@? genetycznie kobiety udoskonalić aby nie były #!$%@? downami? To #!$%@? da się zrobić, za 2 pokolenia byśmy tylko ze śmiechem wspominali o tym jak to dawniej kobiety były upośledzone i one też by się z tego śmiały. I wiem, zaraz odezwie się wielka rzesza białych #!$%@? rycerzy na koniu i powiedzą " hola hola ! moja księżniczka taka nie jest ! ona rozumie wszystko i jest zajebista !" tak #!$%@?, rycerzu, spotkasz w końcu mentalną ścianę i w swojej księżniczce to tylko kwestia czasu. #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 83
  • Odpowiedz
@silon: Pokaż mi gdzie napisałam, że wszyscy faceci są tacy sami, to wtedy podyskutujemy.
Nie muszę pytać, jak Twojej lasce odpowiadasz to raczej mało mają do gadania osoby obce.
  • Odpowiedz
@silon: cOOOOO... Już się nie ośmieszaj, błagam... Od kiedy "laska" to obraźliwe określenie? Może powinnam użyć 'szanowna partnerka wielce mądrego i wspaniałego @silon " ? Już nie przesadzaj, człowieku... Dobranoc.
  • Odpowiedz
@Wolotar: @ElGovanni

A jak zinterpretujesz niezależnie wyniki iq przeprowadzone na grupie mężczyzn i kobiet w różnych krajach? Czy aby moja gwiazdko one nie potwierdzają moją tezę?

http://www.forbes.com/sites/alicegwalton/2012/07/16/women-surpass-men-in-iq-but-are-other-factors-more-important/
Ano,w ten sposób, skarbie:

“In the last 100 years the IQ scores of both men and women have risen but women’s have risen faster,” said Flynn. “This is a consequence of modernity. The complexity of the modern world is making our brains adapt and
  • Odpowiedz
@Wolotar: Kobiety wcale nie sa mniej inteligentne, to jest kwestia wychowania i wspolzycia spolecznego. Kobiet od malego po prostu nie uczy sie samodzielnego myslenia, wrecz przeciwnie, uczy sie ze myslenie nie poplaca.
Najpierw rodzice chuchaja na ukochana coreczke, potem idzie do szkoly gdzie ucza ze pozrozumne przepisywanie i wkuwanie wiedzy poplaca, a potem juz sama stwierdza, ze po co ma uzywac mozgu skoro ma cycki.
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy: Trollujesz. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic #niebieskipasek ktory nie tylko nie potrafi pomalowac scian, zrobic sobie obiadu i naprawic samochodu. Sorry, ale jezeli szczerze pisalas, to moze zastanow sie, dlaczego nieudacznicy zyciowi ciagna do Ciebie jak opilki do magnesu?
No i jeszcze jako #rozowypasek zastanow sie, co Ty oferujesz niebieskim, zeby od nich wymagac ze pomaluja ci dom i ugotuja obiad?
  • Odpowiedz
@Dinth: no ale przecież są tacy faceci, tak samo jak są niezaradne dziewczyny. I niekoniecznie są przez kobiety przyciągani, mogą to też być zwykli znajomi z pracy lub studiów. Dlaczego tak bardzo chcecie zaszufladkować wszystko i wszystkich?
  • Odpowiedz
@dlanor: Oczywiscie ze sa, zalozmy szacunkowo, ze zgodnie z zasada 80/20 jest ich jakies 20%. Czyli na pierwszy rzut oka podobna ilosc co zaradnych kobiet.
  • Odpowiedz
@Wolotar: @bobudowniczy: Zwykle lubię takie tematy i często się w nich wypowiadam. Ale w tym przypadku autor poleciał za daleko. I tak, to jest już mizoginizm, gdy określa się wszystkie kobiety mianem #!$%@? downów. Niestety wyklucza to możliwość dyskusji. Autorowi polecam, aby znalazł kogoś, kto może nie tyle go pokocha, ale chociażby troszkę polubi. Do tego czasu szlaban na posty w Internecie. Żegnam ozięble.

A i swoją drogą, można sobie
  • Odpowiedz
@Wolotar: jeszcze zapomniałeś dodać że kobiety w większości nie nadają się na stanowiska kierownicze a szczególnie te młode i mało doświadczone, nie potrafią sobie radzić z niechęcią do innych kobiet, zespołem napięcia itp sprawami indywidualnie tylko wyladowuja się na podwładnych i to nie jest tylko moja opinia, tylko znajomych którzy mają kierowniczki przed 30, premie, łatwiejszą robotę, lepsze godziny dostaniesz jak będziesz jej lizać dupe.
  • Odpowiedz