Wpis z mikrobloga

Jeżeli chcecie wiedzieć, o jakie zachowanie chodzi do przedstawiam wam największą drużynę profesjonalnych GLOBALI - PENTASMIESZKAN ATENCJI.

Na wstępie - Dlaczego tak się zachowywali?
Tego to nie wiemy. Możemy jednak podejrzewać, że drużyna przeciwna była pewna wygranej do 0 - a co się okazało? No nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli chodzi o nas (drużynę Teletubbies) - uważamy, że rozegraliśmy jeden z lepszych meczów w tym turnieju. Również myśleliśmy, że spotkanie szybko skończy się do 0. Okazało się jednak, że rozegraliśmy oto takie mecze:
Mirage (16:8 dla PENTASZMIESZKAN)
Inferno (16:7 dla PENTASMIESZKAN)
Warto podkreślić, że w pierwszym meczu PENTASMIESZKAN grało z globalami / supami i wygrali 16:1 :) My jako szeryfy osiągneliśmy taki wynik - nie mamy chyba czego się wstydzić :)
No cóż w końcu mamy swoją historię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W meczu z Kondominium, drużyna PENTASMIESZKAN wygrała z tego co pamiętam 16:5? Coś takiego. Byli bardzo źli, że nie udało im się to do 0 (tak jak planowali) Z ich strony jedynie co mogliśmy wtedy zauważyć to podobne słowa i obrażanie Kondominium. Można tego poszukać w archiwum naszych streamów.
Podejrzewamy więc, że to właśnie jest powód takiego, a nie normalnego zachowania.

Wszedłem sobie na powtórkę i trochę porobiłem screenów, wybaczcie za jakość, ale u mnie powtórek prawie nie da się oglądać :) Nie ma tu wszystkiego, przyspieszałem streama co minutę i co się natrafiło to ująłem w screenach.

Album ze screenami, oraz małym komentarzem:
http://imgur.com/a/Z7AD8

#mirkogsturniej
  • 45
I jeszcze coś dodam od siebie. Dotychczas bardzo szanowałem @Navari jako dobrego śmieszka, nadal wierzę, że taki jest. Szkoda, że jego drużyna wywołała na niego taki wpływ w tym turnieju. Jak to mówią "złe towarzystwo" :)
@MirkoGamingSquad: usuń konto zielonko ( ͡ ͜ʖ ͡) jeszcze bym dodał że entryk (na 99% on albo ktoś z jego teamu) wszedł do nas na ts i się wydarł #!$%@? zanim mecz się zaczął, ale ts niestety nikt nie nagrywał.
@MirkoGamingSquad: jeśli już tak bardzo chcecie ich wyrzucać to myślę, że walkower powinien też polecieć w meczu z kondominium, tam też grał "nieuprawniony" gracz XD ale tak w sumie to po co, poświrowali, powyzywali, ale na końcu okazali się lepsi i co by nie mówić to skillem miażdżyli każdego na swojej drodze.
@Esteeh:

ale na końcu okazali się lepsi i co by nie mówić to skillem miażdżyli każdego na swojej drodze.


W to nie wątpimy. Od początku turnieju piszemy, że PENTASMIESZKAN ATENCJI na 90% będzie w finale, znamy ich poziom. Jednak nie oto tu chodzi, ale nie mamy wiecznie czasu na męczenie się z ludźmi, którzy nie mogą zmienić teamu i utrudniają grę. Do tego obrażają bo nie wygrali do 0 ( ͡