Wpis z mikrobloga

Mirki, wierzycie w takie połączenie u #rozowepaski
laska 10/10, zdrowy tyłek, zawsze jakieś krótkie kiecki albo obcisłe spodnie, które idealnie podkreślają jej tyłek, do tego studiuje kierunek techniczny + (i to najważniejsze) nie wstydzi się boga i swojej wiary, bo często opowiada o swoich pielgrzymkach, chodzeniu na spotkania młodzieży akademickiej, do kościoła itp. Nosi też różaniec na palcu i medalik na szyi. Do tego podejrzewam, że jest dziewicą, chociaż z wyglądu nie wygląda i wydaje się być to zupełnie nie realne. Istnieje takie połączenie w praktyce? Przecież to idealna dziewczyna!
  • 56
@zloty_wkret: Też poznałem taką niedawno, nawet sama mi powiedziała, że jest dziewicą i będzie teraz wolontariuszką na Lednicy i że była wyzywana w przeszłości od najgorszych, przez co teraz szuka atencji - to jej pokarm. Odpuściłem znajomość.
@lubielizacosy: to, że kilka osób idzie na pielgrzymke tylko dla jaj, nie znaczy, ze wszyscy inni się tak zachowują.
Byłam na pielgrzymkach pieszych wielokrotnie (nasza trwała 9 dni) i przyznam, że w zyciu nie zaonserwowałam takich zachowań.
Ale może to kwestia tego, że i ja i moi znajomi szliśmy w innym celu. ;]
@MarianKolasa: @kobeb: a dlaczego? to, że ktoś ma inne wartości i w wieku 20< jeszcze nie