Wpis z mikrobloga

@Barthlomez: Dobre pytanie, aczkolwiek mała jest na to szansa ponieważ pomiędzy rodzeństwem niezależnie od tego czy wiedzą o tym pociąg seksualny będzie bardzo mały ze względu na dużą ilość wspólnych genów.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: @wykrner: @nehemiah: @plnk: "Każdy dawca gamet posiada specjalny numer identyfikacyjny, który może zostać przekazany potomstwu narodzonemu z jego materiału. W ten sposób, konkretne osoby pozostają anonimowe, ale dzięki numerowi, potencjalne przyrodnie rodzeństwo, może się odnaleźć. - Dawcy są zarejestrowani, podpisują informację, że nasienie będzie udzielane anonimowo. Rodzice mają jedynie numer dawcy. W naszej klinice trzymamy ścisłe standardy. Jeśli uda się uzyskać 5 ciąż z nasienia jednego dawcy,
  • Odpowiedz
jak to jest w bankach spermy, jeśli np dwie kobiety wybrały moje nasienie to dostają do siebie jakieś namiary żeby moje dzieciaki czasami się nie spotkały na ruchanko, czy nie istnieją takie opcje?


@Barthlomez: a czy w banku spermy można założyć lokate?
  • Odpowiedz
@steemm: Jakoś rok temu szukałem informacji o tym. Student szuka każdego źródła zarobku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) U nas ten rynek leży i kwiczy. Zarobić się nie da. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zashi:

jeśli oddasz nasienie do banku spermy, to potem dzieci mogą sądzić Cię o alimenty

Możesz podać jakieś przykłady, artykuł albo chociaż mniej więcej gdzie i kiedy coś takiego się stało? Bo szczerze mówiąc, pierwsze słyszę
  • Odpowiedz
@Marbarella: Z tego co pamiętam, to bodajże nie ma regulacji prawnych, które mówią, że nie może dziecko sądzić się o alimenty. Ekspertem nie jestem, ale chyba sąd (biorąc pod uwagę, że nie ma zakazu) mógłby biologicznego ojcu nakazać oddawanie kasy. Po wpisaniu w Google "bank spermy alimenty" są odnośniki do starych artykułów prasowych. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale lepiej nie ryzykować.
  • Odpowiedz