Wpis z mikrobloga

Wprowadzanie do loterii paragonowej kilkunastu rachunków jest trochę uciążliwe, więc napisałem prościutki userscript, który zaznacza dwa wymagane checkboksy, uzupełnia rok i miesiąc, oraz rozwiązuje 'zadanie matematyczne'. Udostępniam, może komuś się przyda. https://github.com/huk/LoteriaParagonowa/blob/master/Loteria_paragonowa.user.js #userscipt #programowanie #loteriaparagonowa
  • 13
@zima65: trzeba mieć dodatek do przeglądarki, który obsługuje userscript - niby na Firefoksie pokazuje się Grasemonkey jako dostępny, ale nie udało mi się go zainstalować. Na Chrome coś tam zainstalowałem, ale nie bardzo chciał działać.
Więc odpowiadając na pytanie - być może się da, ale mi się nie udało uruchomić skryptu.
@huk: a dałoby radę zrobić, żby samo klikało "zgłoś kolejny paragon" i ze po przeładowaniu strony kursor byłby w polu nr kasy rejestrującej? oraz żeby dało się tabem przejść z pola daty do pola nru wydruku :p i enter wysyłał :P
@huk: rzeczywiście enter wysyła, tab działa, kursor miga w pierwszym polu, ale jeszcze nie przetestowałem czy pojawia się kursor w polu po kliknięciu "dodaj kolejny paragon" bo miałem tylko jeden dzis a wydawało mi się, że nie zadziałało. Dzięki za dobrą robotę
@huk: cześć, bawisz się w to jeszcze? Nie wiem czy to wina firefoxa czy skryptu, ale po zatwierdzieniu jakiegoś paragonu formularz przeładowuje się z wypełnionionymi danymi już wysłanego paragonu. Ratuję się klikaniem w link do strony głównej, wtedy jest pusty.
@huk: na firefoxie najnowszym, niby rozwiązuje dobrze, ale przy próbie wysłania zaznacza to pole ze źle. Wtedy klikając na to działanie... zmieniają sie cyfry działania. Moze trafiles ze zmienily sie cyfry na takie dające ten sam wynik