Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że Polonia z USA uważa że PiS to najlepsze co spotkało polaków


dlatego mieszkają w USA i na nich głosują XDD


@LongWayHome: oni dają wam szansę abyście mogli sobie wywalczyć wolność i wywieźć PiS na taczkach, ja tak samo wyjeżdżam i głosuje na PiS mając świadomość, że to najgorsza partia, a jak xD.

Swoją drogą możliwość głosowania gdy się nie mieszka na stałe w Polsce jest bardzo głupie, no ale
Dlatego P0loni z USA i pedolandii Australii powinno się zakazać głosowania #!$%@? wieki temu się mądrzą i robią Polakom piekło.


@Skorvez_957_: +1 byczqu.

część rodziny mojej żony jest z USA i powiem ci że #!$%@? biłbym ich prętem po jajach, każdy oczywiście pis najlepszy bo oni na msze chodzą i kościuek świnty.

jeśli ktoś na stałe, albo w roku poprzedzającym wybory przebywa więcej niż 6 miesięcy poza granicami kraju to powinien
@Zakrentas: Ale nie całej bo jednak sporo Polonii to ludzie normalni tylko #!$%@?ący za granicą by ich dzieci banany miały lepsze życie i oni nie są za Jarkiem. Za Jarkiem są ci starzy co mieszkają w USA i w pedofilskiej Australii i nie widzieli ''wolnej polski'' na oczy. Mają tendencje do teorii spiskowych i tacy mogą dostarczać głosów choć bliżej im do Rosji niż do Pisu xD Stare są za Pisem
@LongWayHome: żebyś tam był, to byś zrozumiał. Ogólnie Polonia jest tam bardzo patriotyczna, ale trzeba pamiętać że ich źródło informacji to TVP Polonia, oraz że 90% pochodzi z Łomży :P