Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)) #pytanie #logikaniebieskichpaskow #prezenty
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadyMartini: talony na takie oczywiste rzeczy typu przytulenie buziak czy obiad to słaby pomysł, bo takie rzeczy robi sie z przyjemnoscia w milym zwiazku. ale sama idea jest fajna. ja mam zamiar swojemu niebieskiemu sprezentowac takie talony na wczesne pójście spać bez marudzenia, bo ja zawsze chce siedzieć długo i go mecze:-) w sumie chciałabym tez od niego dostać na późne pójście bez marudzenia ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Słodkie. Kreatywność zawsze spoko.
A przede wszystkim, bo mam wrażenie że w całej tej d̶y̶s̶k̶u̶s̶ szitstormie to umknęło - walić talony, walić powody, najważniejsze że komuś się chciało i to pokazał.

To super, bo na jednym forum dla bab, różowe paski piszą że to żałosne i okropne, że facet wyśmiałby i w ogóle dziecinada i gimbazjum.

Porąbało Cię, żeby pytać o takie rzeczy na babskim forum? :)
Dutch - @LadyMartini: Słodkie. Kreatywność zawsze spoko.
A przede wszystkim, bo mam ...

źródło: comment_L6DaEP0N3qr3hPuuxfJduPUCzr5YdMqT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Jak dla mnie pomysł świetny i bardzo poprawiłby humor do tego cieszyłbym się, że włożyła masę pracy w wykonanie i wymyślanie takiego czegoś, zamiast kupienia mi rzeczy która byłaby dla mnie bezużyteczna czy lodzika, który jest normalną częścią współżycia a nie jakąś nagrodą, oczywiście zależy też jaką ,,wartość" miały by te kupony, jeżeli to byłoby na zasadzie ,,póki masz kupony to ja robię coś tam, a jak się skończą
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Pomysł zerżnięty od amerykańców, na Reddit itp. latały swojego czasu fotki z takimi "talonami". Jeden był nawet śmieszny: "Bon na lodzika z ząbkami i dopóki mi się nie zmęczy szczęka" i podpis "przynajmniej zna swoje ograniczenia".

Tak czy inaczej bon na przytulanie czy buziaki to pomysł ultra fatalny.

Talon na s--s. Niektórzy twierdzą, że w zdrowym związku s--s nie powinien być nagrodą, i mają rację. Natomiast niektóre dziewczyny robiąc
  • Odpowiedz
@sheilacooper: No ale to jest włożenie większej ilości pracy (choć wymyślenie i znalezienie fajnego, pasującego prezentu, który się kupi a nie zrobi też może kosztować nas wysiłek), a nie kreatywność. Kreatywność to wymyślenie czegoś nowego, a nie skopiowanie znanego pomysłu.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: kiedyś dostałem taki prezent od mojej kobiety. Były to zdjęcia z jej sesji zdjęciowej a na odwrocie każdego ze zdjęć widniały napisy typu "wspólny spacer", "obiadek", "lodzik" itp. Ci którzy uważają to za infantylne- jesteście s---------i. To najlepszy prezent jaki wspominam w swoim życiu. @LadyMartini działaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz