Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)) #pytanie #logikaniebieskichpaskow #prezenty
  • 121
@LadyMartini: Zależy na co te talony. Bo różnica między umyciem auta albo przygotowaniem ulubionego dania, a przytuleniem jest ogromna. Poza tym co to za związek, żeby na przytulenie potrzebny był talon?
A co do reszty, typu "1000 rzeczy za które cię kocham" itp. - #!$%@? pomysł ever. Tak naprawdę nikomu się tego nie chce czytać, nikogo to nie obchodzi, a wypada się z czegoś takiego cieszyć. To jak z otrzymywaniem skarpetek
@LadyMartini: Facet powinien dostawać zegarki. Od 18 roku życia jak na urodziny dostaniesz coś innego niż łiski, albo zegarek to jesteś cipą! No i subskrypcja na euroszport. Hehehe. No i dobra woda po goleniu. #!$%@?, że masz tego już tyle, że mógłbyś tym trawnik podlewać. Liczy się pieniądz, a nie pamięć i włożony trud, co ja sobie zrobię z Twoim trudem, nawet się nie podetrę.

@LadyMartini: totalnie ucieszyłbym się z niematerialnego prezentu od swojej byłej, ale to musiałoby być coś osobistego, bardziej na zasadzie poświęcenia swojego czasu, energii i uwagi na mnie, a nie na zrobienie jakiejś zdobionej książeczki (bo książeczka właśnie JEST materialna). Granica ogólnie jest cienka, można łatwo przejść od

kocham Cię, chcę Ci dać coś innego, tylko dla Ciebie, dać Ci tyle energii ile potrafię


do

patrz jaki zeszyt obklejony ozdobami zrobiłam, tyle