Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)) #pytanie #logikaniebieskichpaskow #prezenty
  • 121
  • Odpowiedz
@LadyMartini: masakra co niektórzy tu piszą :P ja mojemu chlopakowi dalam w sylwestra 365 powodow do usmiechu na kolejny rok, bo poprzedni mial ciezki i tam wypisalam rozne rzeczy, czasem dodalam jakies kupony dla smiechu. Przez rok bylo to fajne przypomnienie i dla niego i dla mnie (bo sama juz nie pamietalam, co tam pisalam) o tym co jest wazne, albo zeby sie zatrzymac czasem w tym calym pedzie. A
  • Odpowiedz
1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc.


@LadyMartini: Z 1000 powodów to bym chyba rzygał tęczą... Co do talonów to nie wiedziałem, że na takie rzeczy potrzeba kuponów... Jak już dawać kupony to na coś co zwykle robi niebieski, żeby go mógł wykorzystać by sobie "ulżyć". Niebieski wyrzuca zawsze śmieci? Kupon na wyrzucanie śmieci itd.. Plus jakieś "ciekawsze"
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Talony na skończenie focha, Talony na umycie auta, kurcze świetne, zimno, pada, auto brudne nie chce ci się myć, i wyskakujesz z takim talonem, potem skany, podrabiane talony itp. życie było by piękniejsze
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Zależy ile macie lat i na czym opiera się wasz związek. Jak mniej niż 20 to może jeszcze przejdzie. Mi tam takie 1000 powodów i talony kojarzą się trochę ze sztuką dla sztuki. Po co mi to na papierze, lepiej to pokaż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mi zimno to wolałbym dostać bylegównosweter albo jakieś rękawiczki, niż talon "na przytulanie". Na przytulanie nie jest potrzebny
  • Odpowiedz
masakra co niektórzy tu piszą :P ja mojemu chlopakowi dalam w sylwestra 365 powodow do usmiechu na kolejny rok, bo poprzedni mial ciezki i tam wypisalam rozne rzeczy, czasem dodalam jakies kupony dla smiechu. Przez rok bylo to fajne przypomnienie i dla niego i dla mnie (bo sama juz nie pamietalam, co tam pisalam) o tym co jest wazne, albo zeby sie zatrzymac czasem w tym calym pedzie.


No tutaj to miało
  • Odpowiedz