Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)) #pytanie #logikaniebieskichpaskow #prezenty
  • 121
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Talony na segzy to rak jakiś okrutny i znak, że w związku coś chyba nie do końca halo, a pozostałe?
Talon na masaż? Uwielbiam to robić sama z siebie, zresztą pewnie nie tylko ja.
Talon na umycie auta? A jak facet Cię prosi o pomoc to mówisz #!$%@? SIĘ NIE MA TALONU xD? Logiczne, że ludzie w związku sobie pomagają.
Przytulenie, buziak? Chyba też każdy to lubi.

Moim zdaniem pomysł
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Pokaż mi fragment, gdzie niby zasugerowałam, że post jest o Tobie. xD

Polecam nadrobić braki w temacie figur stylistycznych i poznać termin będący najwidoczniej dla Ciebie czarną magią, który zwie się "pytaniem retorycznym" - ułatwi odbiór xD
  • Odpowiedz
@LadyMartini: A ja bym nie chciał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trochę mi to pachnie związkami typu seks w nagrodę itp.

Wolę konkretne prezenty. Nie mówię że muszą być drogie, ale jestem słabo romantyczny i wolę praktyczne rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@LadyMartini: przecież jak sie jest w poważnym związku, to nieważne co sie dostanie od drugiej osoby, ale ważne że to po prostu od niej. A im prezent bardziej od serca, tym bardziej cieszy. Nawet to, że jest własnoręcznie zapakowany bez wielkiej wprawy już niesamowicie cieszy
  • Odpowiedz
@LadyMartini: kochanie przytul mnie.
A MASZ #!$%@? TALON?

żenada serio.
Nie masz kasy? Powiedz mu to, albo zrób coś z niczego ale nie #!$%@? talony. Takie rzeczy jak przytulanie powinny być normalnością.

Ci co tu przytakują zapewne by się spuscili jakby ich kobieta dotknęła więc akurat ich zdanie jest naprawdę w #!$%@? warte.

PS pytania dotyczące związków, na wykopie nigdy nie przestaną mnie bawić.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Choćbym nie wiem co dostał to nigdy bym nie wyśmiał, średnio by mi się takie coś podobało, szczególnie, że mam przytulanie i buziaki w ilości nieograniczonej. Z talonami musisz się chyba bardziej postarać. Jakiś striptiz, trójkąt, anal, foch stop itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz