Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)) #pytanie #logikaniebieskichpaskow #prezenty
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To super, bo na jednym forum dla bab, różowe paski piszą że to żałosne i okropne, że facet wyśmiałby i w ogóle dziecinada i gimbazjum. Skoro mają takich facetów to im odrazu wspólczuje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Może zadziałać, ale pod warunkiem, że uprzedzisz o takim czymś. Bo jak wcześniej sugerowaliście sobie prezenty materialne, to może być z tym różnie i niekoniecznie pozytywnie
  • Odpowiedz
1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam?


@LadyMartini: jakbym miał 16 lat i bylabys dla mnie pierwsza miloscia to pewnie spodobaloby mi sie bardzo.
Teraz uznałbym to za mily dodatek do glownego prezentu ;)
Aczkolwiek doceniam romantyczne gesty. Najlepiej bez okazji a nie z powodu swiąt czy urodzin.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: jakbym była facetem, to bym żenadła dostając taki prezent. Pomysł trochę jak z gimnazjum - infantylny i słodki do porzygu. Jak nie masz kasy na prezent, a nie chcesz dawać gównianych taloników na przytulanki, to ubierz się seksownie w fajną bieliznę i zrób facetowi loda, bardziej się ucieszy niż z "1000 powodów dla których blablabla"
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Spoko pomysł, od swojej różowiej dostałem taki mały p--------k z napisem: 'Możesz wszystko robić sam, ale ze mną jest przyjemniej' i jej przypominam o tym często jak mam coś do zrobienia. Się ładnie wkurza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Uśmiechnij się na zdjęciu z FB, a nie! ( ͡º ͜ʖ͡º) #stalker
  • Odpowiedz