Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Moze i nie uwazal. Zreszta co mnie #!$%@? PiS obchodzi. Czy ja mam w nicku Dudansitization, czy ki #!$%@?? Po prostu stwierdzam, ze mieszanie w polityczna gre ludzi nie majacych z nia wiele wspolnego jest #!$%@? i chamstwem. Zagrywka na poziomie slynnego twitta Lisa czy dziadka z Wehrmachtu. Wlasnie sie swoim wpisem wpisales w te haniebna tradycje. Pozdrawiam raz jeszcze.
  • Odpowiedz
@desensitization: Generalnie zgoda. Z drugiej strony należy zauważyć, że politycy to straszni hipokryci. Z jednej strony oburzają się, gdy ktoś "wciąga ich rodzinę" w polityczne gry, z drugiej natomiast bardzo chętnie wykorzystują rodzinę podczas kampanii. No bo fajnie się pokazać z ładną żoną i córeczką, ale jak ktoś powie złe słowo to hurr-durr, atakują rodzinę. Oczywiście to nierealne, ale fajnie by było, gdyby była tutaj jakaś symetria (politycy nie używają rodzin,
  • Odpowiedz
@blubi_su: z tego co słyszałem kinia jest kotem z konstytucji wiec pewnie bez lipy, gorzej jeśli jakiś #!$%@? egzaminator postanowi udowodnić na siłę swoją racje i ja zgnoi.

zresztą, atakowanie członków rodzin polityków za ich działalność albo frakcje jaką reprezentują jest żenujące.
  • Odpowiedz
@jokefake: Ojoj, 'kinia"? Widzę że stuleja ostro. Egzaminator powiniene ją pytać z prawa, ona może odpowiedzieć z prawa kota prezesa lub z prawa rzeczywistego. Jestem ciekaw które wybierze.
Co do rodzin to pisiorstwo przebija wszystko jeśli chodzi o szarganie rodzin swoich oponentów. Sa swoistą wykładnią jak komuś obsrać rodzinę. Więc niech też trochę dostaną :>
  • Odpowiedz
@blubi_su: aha, czyli widze reprezentujesz logike pokroju -szarpie sie z gównem, wiec sam musze stać sie gównem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

stulejarstwem to jest patrzenie na dzieciaki przez pryzmat tego jakie decyzje podejmują ich rodzice. zwłaszcza w płaszczyznach politycznych, tak jakby to one miały wpływ na decyzje zawodowe ojca i matki.

nie zgadzam sie z szacowną 'partia rządzącą' wielu sprawach, nie popieram wielu jej działań, ale też
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ty #!$%@? jakaś krucjątę prowadzisz na wykopie czy co ? Przy okazji, wrzucając ten obrazek tutaj i próbując się #!$%@?ć do córki prezydenta, niczym się nie różnisz od ludzi o których piszesz. Jesteś dokładnie taki sam jak "pisiorstwo" i jeszcze nieudolnie próbujesz się tłumaczyć "że oni też tak robią".
  • Odpowiedz