Wpis z mikrobloga

@BrowarPERUN: kurdebelka nigdzie nie mogę kupić tego Twojego light session fesa z certyfikatem instytutu matki i dziecka ;c Już nawet trułem o niego kobiecie z jedynego sensownego sklepu alkoholowego w mojej zapadłem dziurze i nic ;c
@kontra:
no cóż, nie można mieć wszystkiego :)
ale spójrz na to z drugiej strony - zaoszczędziłeś 10pln i nie stoisz przed dylematem, to FES czy RIS? Teraz śmiało możesz pisać, że z takim ekstraktem to co najwyżej może troszeczkę mocniejszy FES
@BrowarPERUN: ale ja chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Będę jeszcze ją męczył, bo we czwartek ma robić zamówienie u drugiego dostawcy i może on coś jeszcze będzie miał ;)

BTW, nie wiem czy widziałeś mój wpis, ale dobre heheszki - kobieta z tego sklepu zapytała dostawcę o imperatora bałtyckiego i quatro od pinty, to jej powiedział "ło pani, ja nawet tego nie biorę, to jest 12zł za
@Peter_Mountain:
Nie bez przyczyny browary mają w swojej ofercie mało ciemnych stylów - to się słabo sprzedaje. Próbowaliśmy nieco iść pod prąd, ale rynek zweryfikował - mało jest klientów szukających ciemne piwa i przy naszym wolumenie produkcji, musimy brać to pod uwagę
my staraliśmy się zrobić RISa w cenie przystępnej dla większego grona konsumentów, ale widać, nie tędy droga...

@BrowarPERUN: ja prywatnie uważam to za świetny pomysł . Oberwało Ci się rykoszetem, bo akurat coraz bardziej powszechne zrobiły się wysokoekstraktowe piwa i ludzie się rozbestwili. W mojej opinii - ~10% ludzi robi 90% szumu, a cała reszta jest zadowolona. No chyba, że jestem zbytnim optymistą - Ty masz lepsze dane ;)
@kontra:
raczej dla niektórych piwoszy picie stało się religią - pełną dogmatów i zawierzenia we własne wyobrażenia/pojęcie o piwowarstwie. W tym przypadku widać to dość jaskrawo, bo dużo osób przypieprza się za same cyferki/literki bynajmniej nie próbując samego piwa (albo jak niektórzy blogerzy - opierają swoje zdanie na opiniach z rb albo untapdd). No cóż, znam ten stan; kiedy byłem początkującym piwowarem domowym, to też mi się wydawało że pozjadałem wszystkie