Wpis z mikrobloga

@Czerwona_Rzodkiewka: pewnie o to chodzi by "fachowiec" miał co robić
z warunków technicznych - § 79. 1. Drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć, z zastrzeżeniem § 75 ust. 2, co najmniej szerokość 0,8 m i wysokość 2 m w świetle ościeżnicy, a w dolnej części - otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza."
Czy te otwory to kratka,
@murarz13: swoją drogą myśle czy drzwi na gwarancje nie odesłac czy cos, bo ziomek w Castoramie zapewniał że takie otwory jakie są, będą ok. Bo własnie pomierzyłem i nei są zgodne z artykułem który wstawiłem, bo pow. całkowita wynosi ~38cm^2 a gosciu zapewniał ze beda ok.

Napisałem do Casto. jutro jade drzwi wymienic :)
@Czerwona_Rzodkiewka: Czy w łazieńce jest piecyk gazowy? U mnie jest w kuchni. Drzwi do łazienki to przesuwana w bok płyta w której nie mam żadnych otworów. Kominiarze byli choćby wczoraj, gazownia miesiąc temu. Od 4 lat nikt się nie przypieprza o brak otworów w drzwiach
@a_new_error: @murarz13: @worldmaster:
panowie trzymajcie mnie, załatwiłem wszystko.
o 18:00 miał przyjechać ziomek z Castoramy zabrać drzwi i dać nowe - wielki plus dla Casto, naprawdę się nie spodziewałem
Pogadałem z babką z MZB, nie miała czym poprzeć teorii o kratce lepszej od tuleji, zakończyła temat i zapisała kontrol kominiarza na za tydzien zeby sprawdzić drzwi.
można powiedzieć że łatwo i gładko. No ale #!$%@?.
#logikarozowychpaskow w pełnej krasie