Wpis z mikrobloga

Skąd źródło na to, jaka jest definicja "wolności słowa" i dlaczego ma ona obowiązywać w przestrzeni publicznej.


@Roszp: ostro

Jesli nie rozumiesz, ze wolnosc slowa to wolnosc wypowiadania swoich pogladow, opinii i osadow NA FORUM PUBLICZNYM, to ja naprawde nie bede w stanie Ci tego wytlumaczyc, bo to wynika z samej jej definicji, o ktorej mozesz przeczytach chocby na
  • Odpowiedz
@arczer: Broń służy do obrony w wypadku zagrożenia życia, a nie po to by strzelać do każdego kto chce przekroczyć nielegalnie granicę. Strzelać do uciekającego można jedynie w kliku wypadkach m.in do osoby która kogoś zabiła, jest uzbrojona, zagraża bezpieczeństwu publicznemu (ma np. ładunek wybuchowy) etc.
  • Odpowiedz
@Roszp: W takim wypadku nie rozumiesz przynajmniej podwojnie, bo opisywalem tam tylko ciebie.

a nie po to by strzelać do każdego kto chce przekroczyć nielegalnie granicę.


@Dusk_Forest77: Na szczecie to juz nie ty decydujesz do czego sluzy bron i w wielu krajach za nielegalne przekroczenie granicy i niestosowanie sie do polecen stacjonujacych tam sluzb mozesz zarobic kulke. Czy to gumowa czy
  • Odpowiedz
@piesogrodnika: Przywołujesz definicję z wikipedii, przeczytałeś jedną książkę i grasz mędrca. Ciekawe tylko dlaczego, cały czas używając argumentów ad hominem i ad personam - nie zacytowałeś dalszej części definicji ze swojego nieomylnego źródła:

Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych, chociaż często nakładane są na nią pewne ograniczenia, np. w sprawach publicznego obrażania innych osób.


Więc proszę Cię, drogi "inteligencie", nie pisz o utopijnych [sprawdź proszę w słowniku] wizjach wolności.
  • Odpowiedz
@piesogrodnika: Podczas pokoju, nie można strzelać do nikogo kto przekracza granicę o ile nie spełnia przesłanek o których pisałem wyżej. Jeśli jest tak jak piszesz, poszukaj mi tych zabitych na terenie UE od kul straży granicznej za samo przekroczenie granicy. Dziennikarze nei są specjalistami w kazdej dziedzinie, często pisza głupoty.
  • Odpowiedz
dlaczego nie możecie przenieść siedziby do południowego Sudanu i lać ciepłym moczem na prokuraturę?


@wysuszony: Mamy przenosić siedzibę tylko dlatego, że niektórzy nie potrafią w swych komentarzach nie obrażać, nie atakować i nie łamać prawa? Prokuratura nie ściga nas, ale autorów tego typu komentarzy - nie my musimy uciekać i się ukrywać :-)
  • Odpowiedz