Wpis z mikrobloga

@wykop: tak z ciekawosci zapytam, ile czasu przechowujecie ip uzytkownika? przykladowo dzis ostatni raz bym sie zalogowal, po jakim czasie adres ip z ktorego sie logowalem zostal by usuniety z bazy?
  • Odpowiedz
bo zdecydowana większość z nich nie zamierza nikogo krzywdzić tylko ewentualnie wykorzystać prosocjalne prawo,


@Dusk_Forest77: Nie jestem w stanie stwierdzic co dokladnie wiekszosc z nich zamierza. Jestem natomiast pewien, ze sama ich obecnosc w Europie jest ogromnym zagrozeniem w zarowno skali makro jak i mikro: ataki w osrodkach dla uchodzcow, gdzie muzulmanie potrafia terroryzowac chrzescijanska mniejszosc, gwalty, napady i rabunki (sa dziesiatki zarejestrowanych przypadkow kiedy grupa imigrantow bez zadnych skrupolow wchodzi do greckiego/wegierskiego/wloskiego sklepu i wyciaga garsciami co im potrzeba). W skali makro to jeszcze wieksze problemy: demograficzne wypieranie rdzennych Europejczykow przez ludnosc kulturowo obca, rozprzestrzenianie sie radykalnego islamu, coraz wieksza niechec i nieufnosc panstw Europy wobec siebie, zamykane granice, gigantyczne koszta ich utrzymania itd itd.

Nawet jesli wiekszosc z nich jest faktycznie jedynie migrantami socjalnymi i chce "tylko" wydoic europejskiego podatnika z jego pieniedzy to i tak taka ich liczba generuje niesamowicie wielka ilosc bardzo zlych zjawisk, na ktorych straca glownie zyjacy tu ludzie. Zjawiska te daleko wykraczaja poza straty europejskich gospodarek z powodu wiekszych wydatkow socjalnych. Tu licza sie efekty, a nie ich
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tu jedynie twojej smiesznej proby ucieczki od tematu, ktory z racji mlodego wieku/malej wiedzy/niskiej inteligencji po prostu Cie nieco przerosl.


@piesogrodnika: Dalej po prostu nie czytałem, nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z osobą, która nie potrafi kulturalnie dyskutować i non-stop, mimo upomnień i mimo że nie zna adwersarza - adresuje argumenty ad personam.

Chyba już w pierwszym poście powinienem zniżyć się do Twojego poziomu i prostu napisać Ci
  • Odpowiedz
@Roszp: Nie. Ty nie czytales od samego poczatku, a przynajmniej nie ze zrozumieniem :).

Zielonki dupa cicho.


@Roszp: W zasadzie w taki sposob mozna strescic wszystko co do tej pory nabazgrales w naszej rozmowie: smieszne hasla i zero tresci. Za to duzo bolu o wytykanie bledow w podstawowym rozumieniu definicji, bez czego dalej przejsc nawet nie moglismy. Widze, ze nie jestes tylko malcem, ale i ignorantem. Zatem podsumuje
p.....a - @Roszp: Nie. Ty nie czytales od samego poczatku, a przynajmniej nie ze zroz...

źródło: comment_LDnpQyyvX6qV80vlQ13bgkCeficPZY4d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdzie jest granica wg obowiązującego prawa?


@worldmaster: Pytasz niewłaściwych osób. To raczej pytanie do prokuratury. My możemy ocenić w sposób, który wydaje nam się słuszny i zgodny z prawem, ale to nie znaczy, że prokuratura się pod tym podpisze :-)
  • Odpowiedz
@wykop: moglibyście informować na bieżąco na mikroblogu o takich pismach wrzucając ich pełne skany. Nazwiska prokuratorów nie są tajne.
  • Odpowiedz