Wpis z mikrobloga

@wykop: z drugiej strony to smutne, że ta strona nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa swoim użytkownikom. Coś w stylu karachan czy coś.Wystarczyłyby serwer za granicą i już by nie było takiego zainteresowania.Po tej akcji i kolejnych stracicie dużo userów. Możliwe, że powstanie alternatywa wykopu tylko, że bezpieczna. Zobaczymy co przyniesie przyszlosc :)
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: z jednej strony się zgadzam,ale z drugiej uważam, że może być nudno.Nie będzie już gównoburz, nie będze baitow. Wiesz, kiedy nie mozesz czegoś powiedzieć,a co dopiero napisac! to według mnie jest to łamanie prawa.Wolność słowa jest jeszcze jako tako.Stawiam 1-2lata kiedy ta strona będzie pod takim zabezpieczeniem,że nie będzie cenzodud,ani memow z kwasniewkim itd.Po prostu będzie nudno i wedlug mnie zostanie tutaj tylko główna.Mirko straci caly swoj urok
  • Odpowiedz
@wykop: Oj tam oj tam, ja byłem na psiarni, popytali się czy to ja czy nie ja, powiedziałem że zupełnie nie wiem o co chodzi - Pani ja mam wifi może ktoś się włamał. ( pamiętajcie ze zeznania na policji nie wchodzą i nie mają wpływu na te przy sprawie sądowej więc możecie mówić co chcecie) No i się odpieprzyli.
  • Odpowiedz
@wykop: no i pewien jegomość spełnił swoje groźby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo też opis pasuje do tego samego jegomościa

Głównie chodzi o szerzenie nienawiści (np: nawoływanie do zabijania osób o określonych poglądach, wyznawanej religii, orientacji seksualnej, kolorze skóry). Jeżeli ktoś publikuje tego typu treści, to musi liczyć się z konsekwencjami swoich działań.

#pdk
  • Odpowiedz
0

@wykop: czyli są dwie opcje - albo policja zajmuje się


@Cointreau: Podludzie zgłaszają do organizacji typu Stop Nienawiści lub podobnych, te organizacje zajmują się na codzień #!$%@? więc zgłaszają to oficjalnie do prokuratury, prokuratura generalnie uważa te organizacje za wrzód na dupie ale zgłoszenia muszą przyjąć, potem oczywiście coś muszą zrobić więc produkują papier do Wykop.pl, wykop podaje IP i operatora, kolejny papier do operatora, operator netu
  • Odpowiedz
@wykop: Tak na marginesie, czy jeśli ktoś napisze że "popiera działania wojenne wojsk koalicji w Syrii przeciw islamistom i zachęca do zaciągania się na taką misję aby walczyć na froncie" lub też "zamachowców powinna spotkać zasłużona kara jaką jest śmierć" to jest to mowa nienawiści i zachęcanie do zabijania czy też jest to traktowane jako jakaś forma zdrowego patriotyzmu?
Gdzie jest granica wg obowiązującego prawa?
Przecież
  • Odpowiedz