Wpis z mikrobloga

ojej jak pieknie, prawie jak w ksiazce od WOSu. Niestety nic z tego okraglego zdania, ktorego sam zapewne z racji wieku nie rozumiesz nie wychodzi :)


@piesogrodnika: Widzisz, ja przynajmniej na ten WOS chodziłem. A argument odnośnie wieku? Proszę Cię. Ponadto - zacytowałem artykuł z Kodeksu Karnego, który mówi to dokładnie. A gdzie jest Twoje źródło?

Zawsze myslalem, ze wolnosc slowa odnosi sie wlasnie glownie do przestrzeni publicznej.


No piękna
  • Odpowiedz
Widzisz, ja przynajmniej na ten WOS chodziłem.


@Roszp: Bardzo przykro jesli to juz tryb dokonany. Bo powinienes jeszcze przynajmniej kilka lat nad tym popracowac.

Ponadto - zacytowałem artykuł z Kodeksu Karnego, który mówi to dokładnie.


@Roszp: Mowil o czym? Przeciez wykop jasno napisal, ze wiekszosc zgloszen pochodzi od nawiedzonych i sfrustrowanych lewicowcow, bo "imigrantow obrazajo".
  • Odpowiedz
@Wykop:

(na fali popularności tematu o imigrantach)


Sprawdźcie sobie art. 256 i 257 KK w odniesieniu do treści tego wpisu i się zastanówcie czy to co robią wykopki można podciągnąć pod nawoływanie albo "znieważanie ze względu na przynależność narodową i etniczną", lol.
O ile naruszanie dóbr osobistych w necie powinno być potępiane, o tyle chamowanie wolności słowa w oparciu o jakiś lewacki wymysł mowy nienawiści jest ukłonem w kierunku państwa
  • Odpowiedz
@piesogrodnika: Dobrze, już mnie poobrażałeś, ale odpowiedz na pytanie: Skąd źródło na to, jaka jest definicja "wolności słowa" i dlaczego ma ona obowiązywać w przestrzeni publicznej. No co, wstydzisz się? Bo jak na razie napisałeś tylko, że "myślałeś". Gratuluję, ale na podstawie czego?
  • Odpowiedz
Donosy za nawoływanie do mordowania uchodźców to dobry uczynek.


@ZjednoczonaEuropa: Wasze donosy szły za wszystko, bo "nawoływań do mordowania" to ja nie widziałem. Oczywiście podludzie donoszą za krytykę gejów, transów i zboczeńców, ue, imigrantów, czerwonych towarzyszy itd. Takie naprostowywanie wolności słowa, c'nie?
  • Odpowiedz
Widzę że większość pism z prokuratury więc nie macie wyjścia, ale czy wysyłacie chociaż info do tych których dane wydajecie?


@wykop: ponawiam pytanie
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: Ale d-------ś. To są nawoływania do strzelania nie do mordów. Granice są chronione zwykle uzbrojonymi strażnikami, mają po to b--ń by strzelać do wszystkich którzy nielegalnie naruszają granice. Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz