Wpis z mikrobloga

@m4ti91: Właściwie to zastanawiam się jaki cel miało chwalenie się że jesteś zwykłą lajza która ze swojego s----------a była w c------m związku bo brakło ci jaj by zerwać a potem jeszcze doszedles do szczytu żenady zdradzajac ją. Zarzucanie na nią winę jeszcze bardziej cię pogrąża bo choćby cie biła to mogłeś po prostu zerwać.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Szczerze? Dla mnie tego typu człowiek nie zasługuje na inne miano. Wiem, że możesz mnie uważać za człowieka ordynarnego, ale nie wyobrażam sobie nie nazwać zdradzającego z premedytacją po imieniu - jedynym godnym mianem dla takiej osoby jest słowo na K.
  • Odpowiedz
@m4ti91: p-----l to, też miałem różowego i po 6 latach po prostu czar prysł. Podobna sytuacja co u mnie tylko że ja po takim czasie to nie szukałem od razu stałego związku jednak na pewno kogoś potrzebowałem żeby szybciej zapomnieć/pozbierać się
  • Odpowiedz
@m4ti91: już inni dali ci do zrozumienia, jak głęboki jest twój deficyt intelektualny, skoro musisz za wszelką cenę racjonalizować swoją słabą wolę i uleganie popędom przy pierwszej lepszej okazji. jak emocjonalnie dojrzejesz do poziomu przeciętnego maturzysty, to zrozumiesz, dlaczego czytając takie wyznania kobiety tobą gardzą, a faceci z ciebie kisną xD

  • Odpowiedz
@m4ti91: Czemu sie z nia po prostu nie przespałeś ? i tak masz p--------e i tak, a druga okazja Ci sie już nie powtórzy ^_^ a tych #stulejacontent nawet nie słuchaj bo wiekszość z nich dorwali pierwsza kobiete czy pierwszego meżczyzne co ich zechcieli i teraz maja ból d--y. #r---------------------ć. Nie chce nikogo obrazić ale k*rwa czy nigdy wam sie nie zdarzyło że patrzycie na drugą obcą osobe
  • Odpowiedz
@m4ti91: nie słuchaj tych różowych pasków, które cię tu od k---w wyzywają. Typowa poligamiofobia. Miejmy nadzieję, że ta mowa nienawiści skierowana przeciwko poligamistom zostanie ukrócona, a osoby ją stosujące ukarane. To typowa dyskryminacja ludzi o poglądach multiseksualnych.
  • Odpowiedz
@ateibok: czemu przezywasz mnie od k---w, przeciez nie puszczam sie za kase
@agaja: ale pocałunek z kolezanką z pracy byl taki tylko pojedynczy niewinny, po za tym to bylo juz po tym jak moj rozowy wyniosl sie odemnie i sie nie odzywal
z kolezanka z pracy jestem teraz w zwiazku nieformalnym, a nawet nie jestesmy w zwiazku tylko sprzedzamy ze sobą dużo czasu, jak wyjdzie nam to wyjdzie,
  • Odpowiedz