Wpis z mikrobloga

@m4ti91: tak, calowanie to też zdrada. Tu nie chodzi o fakt współzycia, a o podejscie emocjonalne również.
Inaczej mozna by z kims wieeeele rzeczy robić i nadal uważać się na wiernego.

Przyznam, że nie rozumiem focha Twojej dziewczyny, jezeli spowodowany był wyłącznie wspolnym szkoleniem. Ja bym nie miała problemu, bo wiem, że męzowi ufac mogę. Pytanie, czy ona ufała Tobie (choć jak juz wiemy - gdyby ufała, to by sie
  • Odpowiedz
@ateibok: ale wyjazd na szkolenie to bylo po tym jak ona wyjechala i sie do mnie nie odzywała,

po za tym całowanie to zdrada? to pozdro


@m4ti91: Ty już ją zdradziłeś. Nie musisz iść z inną do łóżka, żeby swoją zdradzić. Weź się rozstań i daj jej spokój.
  • Odpowiedz
@m4ti91: Dżizas, już sobie wyobrażam, co by było, gdyby jakaś dziewczyna wrzuciła na mirko opowieść, jak to zdradziła swojego chłopaka w delegacji i jest z tym szczęśliwa.
  • Odpowiedz
@m4ti91: lol, nie słuchaj tych pierdół na górze. Nie jesteś nic winien księżniczce i ona (z tego co piszesz) wcale nie "poświęciła ci 5 lat życia" tylko bardziej ty jej. Jakie #!$%@?. To że kobieta jest z facetem znaczy że poświęca mu lata swojego życia? Ale głupoty. Po prostu zawiez jej rzeczy pod dom jej matki i nara.
  • Odpowiedz
  • 0
@m4ti91: nie jestem pewien czy bait, czy #!$%@? mózgowe. Ale mati (zgaduje po nicku że tak się nazywasz), seba ci doradzi, on pewnie ma obejście z gaskami :D
  • Odpowiedz
@m4ti91: na 90% zarzutkę nam tu dajesz, ale gwoli ścisłości:

Uważam, że zachowanie z opowieści OPa (bo trudno to nazwać zachowaniem OPa, skoro tylko to zmyślił) jest żałosne, podludzkie, chamskie. To właśnie jest niemęskie, a nie #!$%@? wąskie spodnie.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Nie - dla mnie to zachowanie najbardziej karygodne i wstrętne. Od zdradzających podludzi się odcinam, choćby byli moją rodziną. Nie ma dla mnie większego świństwa przeciwko drugiemu człowiekowi.
  • Odpowiedz